anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Maine 16.09 incep livrarile de Iphone 14?

Al1
Explorator
Am dat precomanda de 2 iphone 14 pro max pe 09.09 direct in magazin. Ce sanse am sa le primesc maine?
1 Soluţie acceptată‚

Ade_stoian
Junior entuziast
am sunat astazi si asa au zis, ca de maine se livreaza. pt comenzile online, pt bucuresti, livrarea se va face in 1-3 zile lucratoare.

Vizualizare soluţie în postul original

21 Răspunsuri 21

Vio73
#StarMember
Salutare! Ai aici detalii: https://comunitate.orange.ro/questions/3016005-precomanda-iphone-14 Baftă!

N-am primit nici pana acum telefoanele comandate

Ade_stoian
Junior entuziast
am sunat astazi si asa au zis, ca de maine se livreaza. pt comenzile online, pt bucuresti, livrarea se va face in 1-3 zile lucratoare.

Al1
Explorator
Eu am facut comanda in Orange Shop ‍♀️ oare sa am noroc?

BogdanFF
Junior entuziast
Și pentru comenzile plasate direct în magazin?

Al1
Explorator
Exact asta am intrebat si eu, dar nu mi zice nimeni nimic‍♀️ iar ce a pus vio73 n-are nicio legatura cu ce intreb eu

mihai_13
Maestru
pe bune chiar merita un telefon 10.547,53 Lei - ...

FLo1
#StarMember
La o "precomandă" înseamnă că vânzătorul nici măcar nu are produsul pe stoc, deci până este comandat la furnizor... până ajunge transportul mai trec niște zile/săptămâni bune. Pe voi istoria și realitatea chiar nu vă învață nimic???

Al1
Explorator
flo1 - eu zis sa te mai interesezi ce inseamna o precomanda. De azi multi care au dat precomanda la emag, flanco, altex au si primit mesaj ca azi urmeaza sa livreze. Este primul an cand suntem in primul val de livrari

Ade_stoian
Junior entuziast
Buna! Eu am promis deja mesaj de la orange și îl livrează aziiii ❤️❤️

FLo1
#StarMember
Având în vedere experiența altor clienți Orange cu alde ”aifon12 si 13” (vezi topicuri grămadă cu timpii maaari de așteptare aici în Comunitate).... ”Dă Doamne!” să se schimbe norocul doritorilor de ”aifon14”. @AI1: Apreciez optimismul tău. Mult succes.

mihai_13
Maestru
Florin +1 🙂 este posibil la acest pret "bun" sa fie mai putini fani aifon 14promax-etc decat la modelele predecesoare si sa se miste mai repede...

FLo1
#StarMember
@Mihai, știi... în caz de întârziere se poate ridica întrebarea: "13 a fost cu.... ghinion, dar cu 14-le ce aveți???" :)) Dar pentru cei neimplicați în febra actualizării modelului de Iphone, așa ca mine, va fi o plăcere să se vadă spectatori la acest show.

Noah
Explorator entuziast
Mie mi se pare minunat că sunt mai scumpe ca în State.