anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Mai revine in stoc S21 Ultra 5G?

D4vid
Începător
Buna ziua! As vrea sa stiu daca mai revine in stoc Samsung Galaxy S21 Ultra 5G. Multumesc!
1 Soluţie acceptată‚

DanielaH
Moderator
Îmi cer scuze pentru întârzierea răspunsului. Colegii ne-au comunicat că modelul Samsung Galaxy S21 Ultra 5G va reintra în stoc în următoarele zile în magazinul online. Recomandarea noastră este să-l urmărești acolo și să te abonezi să fi notificat când revine în stoc. Despre reînnoirea stocului în magazinele fizice nu avem, din păcate, momentan nicio informație.

Vizualizare soluţie în postul original

4 Răspunsuri 4

DanielaH
Moderator
@D4vid, bun venit în Comunitate! Vom întreba colegii și vom reveni dacă este disponibilă această informație. Dar, pentru mai multă siguranță, îți recomandăm să apeși butonul "Anunță-mă când revine" din pagina de produs (https://www.orange.ro/magazin-online/Samsung-Galaxy-S21-Ultra-5G-Dual-SIM-512-GB-Phantom-Black-pd-51568) și vei primi o notificare pe e-mail/ SMS în momentul în care telefonul revine în stoc.

DanielaH
Moderator
@D4vid, revin cu o întrebare: de unde vrei să achiziționezi telefonul? Din magazinul online sau dintr-un magazin fizic?

D4vid
Începător
Dintr-unul fizic as vrea.

DanielaH
Moderator
Îmi cer scuze pentru întârzierea răspunsului. Colegii ne-au comunicat că modelul Samsung Galaxy S21 Ultra 5G va reintra în stoc în următoarele zile în magazinul online. Recomandarea noastră este să-l urmărești acolo și să te abonezi să fi notificat când revine în stoc. Despre reînnoirea stocului în magazinele fizice nu avem, din păcate, momentan nicio informație.