anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

iPhone x la preț de AUR

GabiBraileanu
Junior entuziast
De ce acest device costa atât de mult la Orange? Chiar și în rate la abonament f mare,iar alți furnizori de servicii mobile le oferă gratis numai sa te duci la ei?
20 Răspunsuri 20

Ascary
Campion certificat
Trona nu știu dacă merită prețul atât de mare. Poate daca era mai mic s-ar fi vândut mai multe. Câți oameni de pe la noi își cumpără ultimul model de iPhone? Poate unul second-hand lansat acum doi-trei ani. Apple are profituri uriașe iar astea vin din prețul de vânzare. Poate un 500-600 de euro ar fi fost mai convenabil pentru clienți și ar fi câștigat și Apple.

Vio73
#StarMember
Scump rău și nu știu dacă se merită. Mai ales că există variante asemănătoare mai ieftine.

Ascary
Campion certificat
Când banii nu reprezintă o problema,merita dar sa dai două-trei salarii pe un telefon,nu. Mai bine un frigider mare cu doua uși,un televizor frumos și mare,accesorii de bucătărie Smart și câte și mai câte dar nu o grauntza de telefon doar că sa te vadă neamurile și prietenii că ai un iPhone ultimul răcnet.

Ascary
Campion certificat
Da,din fericire exista variante asemănătoare că performante și mult mai ieftine. Eu nu sufăr de eticheta :))

Vio73
#StarMember
Lasă că merg foarte bine și alte mărci!

Miha_Z
#StarMember
Noile modele de mobile eu le achizitionez la cateva luni de la lansare si caut oferte rentabile.