anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Iphone 12 pro max precomanda

Tudor_13
Junior entuziast
Am facut o precomanda iphone 12 pro max pe 16.12.2020 in magazinul orange .Sunt sanse sa primesc telefonul pana pe 10 luna asta?
46 Răspunsuri 46

BogdanAk
Junior entuziast
@Ascary Pentru ca avem colaborare demult cu ei si ne fac oferte bune.

Ascary
Campion certificat
Inteleg...si eu tot datorita ofertelor prefer sa imi achizitionez telefoanele de la Orange chiar daca se intampla sa mai astept livrarea mai ales cand telefonul este la precomanda.

BogdanAk
Junior entuziast
@Ascary În ce data ai facut precomanda?

Ascary
Campion certificat
A nuu,eu merg pe Samsung,vorbeam doar asa la modul general de ce prefer sa achizitionez de la Orange,pret mai mic tinand cont de vechime,puncte OTY,abonament dar si siguranta in ceea ce priveste service-ul in caz ca telefonul se strica (nu a fost cazul pana acum),compatibilitatea cu toate serviciile Orange etc

AlinaD
Junior
So, e cineva care a facut o precomanda si a primit telefonul? Am fost la magazinul unde am facut precomanda si mi-au spus ca venisera cateva telefoane cu o zi in urma, dar ca niciunul nu era pe numele meu... Deci, ori mi’a vandut vorbe, ori chiar sunt oameni care au intrat in posesia telefoanelor... Si eu astept din 20 decembrie... ma tot gandesc daca sa mai sper sau nu ‍♀️

BogdanAk
Junior entuziast
@AlinaD eu astept de pe 5 decembrie si inca nimic, pe celelalte site-uri tot apar asa la orange pe stock nu le vezi niciodata doar uneori in stock limitat si noua celor care avem precomenzi nu ne spune nimeni nimic sigur

AlinaD
Junior
Mda... e o problema interna, asta este clar... si nu se poate comunica publicului...probabil ‍♀️ dar macar sa ne minta mai frumos, zic Stau si ma gandesc cam cati bani s au incasat pe precomenzi si cati au renuntat la ele... Oare li se dau acei 50 lei inapoi? ‍♀️ Nu e vba de 50 de lei, dar 50 de la mine cu 50 de la tine... se fac ceva bani

AlinaD
Junior
Ca idee :)) pe Voucher ul meu scrie ca il pot utiliza pana in 2100 :)))))

AlinaD
Junior
@DanielaH Am primit mailul tau, insa nu pot sa ti trimit un raspuns. Imi da mailer-deamon... Cum putem intra in legatura?

Marius_C_
Junior
Observ ca toți spuneți de oferte, eu îl cumpăr la liber, dar vreau de la Orange pt ca folosesc prepay orange și din rațiuni de service. Cu eMAG am avut probleme repetate ca îmi trimiteau dispozitive "noi" funcționau 2-3 săptămâni și se strica. Îmi arăta contul de iCloud ca de ceva vânzător... Am avut 5 imei-uri... Și am rămas și fără telefon o perioadă lungă de timp. A ajuns sa intervină Apple Irlanda...

Erina
Începător
Bună! Ai primit telefonul? Și eu ăst din ianuarie, și as vrea sa știu cam cât durează, deja mi au tr mesaj cu prelungirea comenzi pt încă 30 de zile...nimeni nu știe nimic

Marius_C_
Junior
Salutare! Eu am primit telefonul miercuri, dupa 56 de zile de la comandă... Menționez că eu am luat varianta graphite de 256... la varianta albastra stiu ca e mult mai mare întârzierea...

Erina
Începător
Ma bucur pentru tine! Sa te bucuri de el! Eu mai am de așteptat..... Abia în 18 ianuarie am făcut comanda

Tudor_13
Junior entuziast
Astai care ati comandat in ianuarie nu va grabiti sa va bucurati asa :))),noi stam din noiembrie si decembrie =)))))

Marius_C_
Junior
Menționez că eu l-am luat la liber, fără ofertă. Poate cu ofertă durează și mai mult... Sper că nu. Cât despre telefon, sunt mulțumit de el, display mult mai bun decât la X-ul cel aveam. Tastatura mai distanțată, nu mai scriu atât de multe tâmpenii, bateria ține foarte mult, aplicațiile de tip Photoshop rulează foarte bine, camerele sunt mari de parcă are o plită electrică pe spate dar sunt foarte mulțumit de ele.