anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Huawei P30 Pro 256GB 8 GB Ram Dual SIM Reconditionat

dtruqtek
Junior entuziast
Cand Revine in Stoc la Orange ? ! ! !
Huawei P30 Pro 128 GB sau 256 GB / 8 GB Ram Dual SIM - Reconditionat
Multumesc anticipat tuturor !
1 Soluţie acceptată‚

Anonim
Neaplicabil
Caută-l și în altă parte, îl găsești nou, sigilat. Am câțiva ani de când achiziționez doar telefoane noi, sigilate. Eu unul nu aș cumpăra unul recondiționat. Mai caută, ai răbdare, vei găsi cu siguranță, nu e un model vechi. Succes!

Vizualizare soluţie în postul original

10 Răspunsuri 10

Jay
Campion certificat
Pai, daca este reconditionat, presupun ca revine cand returneaza cineva unul cu probleme, nu cred ca este scopul nimanui sa vanda reconditionate..

dtruqtek
Junior entuziast
Dacă este varianta cu 8 GB Ram și este in garanție .....( dacă are factură ) Este OK ptr. mine

Miha_Z
#StarMember
Nu as merge pe varianta de mobile reconditionate, fiindca nu stii din ce cauza au fost refuzate. Chiar daca costa mai mult prefer unul nou.

Razvan
#StarMember
Când va fi returnat vreun telefon pe probleme de garanție (cazuri rare) sau prin buy back la cumpărarea unui alt telefon nou.

Gianni
Cunoscător certificat
Sunt destule persoane care iau telefoane pentru un anumit timp pentru probă, după care le returnează invocînd diverse motive. Cele din standurile de prezentare pe care le și poți proba. Acestea au un grad de uzură destul de mare si le scot la vînzare la extraoferte. Au ele garanție, dar nu mai ai siguranța unuia nou. Sincer eu evit aceste extraoferte că poți fi păcălit foarte ușor, chiar însoțite de factură.

dtruqtek
Junior entuziast
Prefer Recondiționat decât deloc..... ( Nu este pe stoc momentan cu 8 GB Ram ) Mulțumesc frumos tuturor și La Mulți Ani !

Vio73
#StarMember
Trebuie să fii conștient de faptul că, fiind recondiționat, a avut ceva probleme. Sigur, poate s-au rezolvat și nu le mai are. În rest, e super ok telefonul, fără niciun dubiu! Pot spune că e excelent! L-am avut în teste și am trecut de la Samsung la Huawei!

Anonim
Neaplicabil
Caută-l și în altă parte, îl găsești nou, sigilat. Am câțiva ani de când achiziționez doar telefoane noi, sigilate. Eu unul nu aș cumpăra unul recondiționat. Mai caută, ai răbdare, vei găsi cu siguranță, nu e un model vechi. Succes!

Vio73
#StarMember
Acum depinde și de posibilitătile fiecăruia. Evident că resigilat este mai ieftin. Sigur, poate fi și o variantă bună, dar e cam loterie. Oricum, ținând cont că se oferă garanție, e ok și varianta aceasta.

Gianni
Cunoscător certificat
Dacă dorești să achiziționezi telefonul Huawei P30 dual sim 128 GB îl găsești în ofertă la e Mag oferte@newsletter.emag.ro. Mult succes.