anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Garantia produsului cumparat

Carmen1979
Începător
Caut garantia produsului cumparat
1 Soluţie acceptată‚

Vio73
#StarMember
Bună, Carmen 1979! Nu ai primit garanția în coletul produsului, pe care l-ai primit prin curier, l-ai ridicat din Shop sau cumpărat de la un magazin Orange? Dacă nu ai primit așa ceva, poți merge la magazinul fizic de unde ai cumpărat/ridicat produsul sau poți contacta Serviciul Clienți și cere să te redirecționeze către Magazinul online. Vezi că factura poate fi în My Orange (comenzile mele), dacă ai făcut comanda online. Baftă!

Vizualizare soluţie în postul original

3 Răspunsuri 3

Vio73
#StarMember
Bună, Carmen 1979! Nu ai primit garanția în coletul produsului, pe care l-ai primit prin curier, l-ai ridicat din Shop sau cumpărat de la un magazin Orange? Dacă nu ai primit așa ceva, poți merge la magazinul fizic de unde ai cumpărat/ridicat produsul sau poți contacta Serviciul Clienți și cere să te redirecționeze către Magazinul online. Vezi că factura poate fi în My Orange (comenzile mele), dacă ai făcut comanda online. Baftă!

Carmen1979
Începător
Multumesc mult pt raspuns! Am cumparat din magazin fizic si am incercat sa caut prin my orange dar nu am gasit! Am sa merg azi in magazin de unde am luat ! Va multumesc mult

Vio73
#StarMember
Cu mare plăcere! Te așteptăm oricând să revii in Comunitate, dacă mai ai nelămuriri. O zi deosebită!