anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

De ce ai cumpăra Samsung S10, când ai S8/S9?

Razvan
#StarMember
Dacă deja deții un telefon inteligent de la Samsung, Galaxy S8/S9, totuși ar merita sa trec la noul Samsung Galaxy S10? Ce beneficii și îmbunătățiri aduce noul telefon?
1 Soluţie acceptată‚

Vio73
#StarMember
Orice fan își dorește întotdeauna ultimul model. Are rezoluție mai bună a ecranului, modem radio mai performant ( deci viteze mai bune la net), face poze mai de calitate, design deosebit, etc. Unele dintre suportă chiar 5g, tehnologie încă în așteptare la noi. Deci ar fi o multitudine de aspecte care stau la bază în alegerea ultimului gadget de la Samsung. Sigur, și prețul este unul pe măsură!

Vizualizare soluţie în postul original

34 Răspunsuri 34

Florin_D
Cunoscător certificat
M-am mai gandit, daca as face schimbare de telefon, as opta pentru unul cu ecran mai mare, desi acesta de la S8 nu ma deranjeaza desi a mea sotie cam rade de mine intrucat ei i-am cumparat A50 care este mai mare decat s8 🙂 Chiar aseara mi-a luat telefonul sa faca ceva pe al meu telefon si zicea: "Ce e mai amaratul asta mic?" :))))

Ascary
Campion certificat
Un ecran mai mare nu este unul neapărat și mai bun. S8 indiferent de model este încă un telefon de top.

VictorScott
Junior
Te sfătuiesc să achiziționezi un S10+ pentru ca S10 simplu nu diferă aproape deloc de S9+!

Florin_D
Cunoscător certificat
Eu am S8 cum am mai spus. Am avut cateva zile pe mana un s10 si sincer dimensiunea telefonului per total era aproape identic, in schimb ecranul sesizabil mai mare. Daca as fi avut s8+ probabil m-as fi gandit la s10+!

Ascary
Campion certificat
Depinde acum ți se așează și telefonul in mana. Unul mare este posibil sa fie incomod de butonat sau sa nu ajungi la taste atunci când îl utilizezi cu o singura mana.