anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Ce tip de iPhone îmi recomandați și de ce?

Laura_cio
Senior
Urmăresc detaliile telefoanelor iPhone și nu ma hotărăsc la cel pe care sa îl cumpăr. As vrea sa ma ajutați și voi in legătura cu modelul pe care sa îl aleg și sa argumentați alegerea făcuta.
37 Răspunsuri 37

Ascary
Campion certificat
Ai cumparat iPhone7 si ai dat "solutie" pentru iPhone8 :)) Felicitari pentru achizitie si sa ne spui mai tarziu dupa ce il butonezi vreo doua săptămâni cum merge si cat de multumita esti de el,poate mai sunt colegi interesati de acest model.Chiar ai facut o alegere inspirata fiindca pretul este mai decent dar ai aceleasi performante ca la unul mai scump. Chiar poti face foarte multe cu acest telefon,doar sa stii sa il pui la treaba. Cred ca vei uita de tableta sau telefon.Altex continua sa fie unul din cei mai ieftini vanzatori.Sa-l stapanesti sanatoasa.

Razvan
#StarMember
În banii lui iPhone 7 cu siguranță ai fi găsit un android mult mai capabil. Să-l stăpânești sănătoasă!

Laura_cio
Senior
Mulțumesc, Răzvan! Știu ca voi apreciați Androidul, dar mie îmi place IOS-ul. Nici soțul meu nu m-a putut convinge, care e fan Samsung.

Ascary
Campion certificat
In mana doamnelor iPhone arata bine.

Vio73
#StarMember
Să-l folosești cu plăcere și să te bucuri de el cât mai mult, fără probleme de niciun fel!

Laura_cio
Senior
Ascary, mulțumesc! Am dat soluție la răspunsul care m-a convins.

Laura_cio
Senior
Mulțumesc, Vio!

Vio73
#StarMember
Să te bucuri de el! Cu plăcere!