anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Ce părere aveți despre telefoanele recondiționate de la Orange?

Vio73
#StarMember
Mi se par o alternativă serioasă. Voi ce spuneți?
1 Soluţie acceptată‚

Razvan
#StarMember
Pot reprezenta o alternativă serioasă pentru cei care-și doresc un smartphone de calitate, dar nu-și permit unul nou, sigilat. Telefoanele reconditionate sunt verificate de tehnicienii Orange și se oferă și garanție la ele: https://www.orange.ro/reconditionate/

Vizualizare soluţie în postul original

20 Răspunsuri 20

Mădălin
Cunoscător certificat
#delfinas , nu îți spun că am făcut precomanda de Samsung S3 flip și l-am luat la super preț...mult mai mic decât pe Samsung.r sau eMag...mult .mult mai mic...numai că nu îl folosesc că nu e dual SIM..am crezut că pot pune un Nr vechi pe esim dar nu se poate...îl țin de bibelou

delfinas
#StarMember
@Madalin, de ce sa-l tii degeaba, doar pt ca nu e dual sim? Da-l, vinde-l, sa se foloseasca altcineva de el, ca e pacat!

Mădălin
Cunoscător certificat
Nu am incercat să îl vând fiindcă știu că nu sunt căutate...in amanet probabil că iau 2000 pe el

delfinas
#StarMember
Pai si nu e pacat sa stea degeaba?

Love80
Junior
@eu am luat un iPhone xr reconditionat, dar la baterie - nu e a lui, ori nu știu ce sa cred, însă îmi spune "mesaj important despre baterie" și nu arata sănătatea ei. Ma poți lamuri?

Sapereaude
Junior
Daca nu ti arata sanatatea bateriei inseamna ca a fost schimbata cu una aftermarket, nu cu una originala. Ceea ce mi se pare f aiurea avand in vedere ca e cumparat de la orange