anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Ce părere aveți de Xiaomi 11 Lite 5G ?

Andre
Junior entuziast
Ce părere aveți de Xiaomi 11 Lite 5G?
1 Soluţie acceptată‚

Vio73
#StarMember
Salutare! Da, dețin acest telefon din luna iulie a acestui an și sunt foarte mulțumit de el. De ce? Practic stă destul de bine la semnal în comparație cu un telefon Samsung S20 pe care îl aveam la momentul achiziției, bateria ține lejer o zi, la o utilizare normală, are încărcare rapidă ( in vreo 45 de minute se cam încarcă), face poze decente, are memorie RAM (eu îl am pe cel cu 8 GB) și de stocare suficiente pentru a fi ales ( 128 GB), preț decent în raportul calitate-preț, etc. Este finuț, ușor și drăguț că design, plăcut la privire și are multe lucruri care te determină să îl alegi, și doar pe acestea le-am remarcat eu. A venit la pachet cu husă și folie din silicon și l-am luat de la Orange. Pun și ceva poze mai jos! Baftă!

Vizualizare soluţie în postul original

18 Răspunsuri 18

DanielaH
Moderator
@Andre@@@@@@@, deții acest telefon sau vrei sa-l achiziționezi? Tu ce părere ai despre el?

Andre
Junior entuziast
Abea l am cumpărat de 2 zile, dar este un cadou pentru cineva si vroiam sa știu dacă am ales bine.

DanielaH
Moderator
Felicitări pentru achiziție și pentru ideea de cadou! Sper să fie printre membrii Comunității utilizatori de Xiaomi 11 Lite 5G și să vina aici cu opinii.

Andre
Junior entuziast
Va multumesc:)

Razvan
#StarMember
Vio73 deține acest telefon și este foarte mulțumit de el, la semnal, baterie, poze și de meniu, care l-au făcut mai fluent și este asemănător cu Emui de la Huawei.

Vio73
#StarMember
Salutare! Da, dețin acest telefon din luna iulie a acestui an și sunt foarte mulțumit de el. De ce? Practic stă destul de bine la semnal în comparație cu un telefon Samsung S20 pe care îl aveam la momentul achiziției, bateria ține lejer o zi, la o utilizare normală, are încărcare rapidă ( in vreo 45 de minute se cam încarcă), face poze decente, are memorie RAM (eu îl am pe cel cu 8 GB) și de stocare suficiente pentru a fi ales ( 128 GB), preț decent în raportul calitate-preț, etc. Este finuț, ușor și drăguț că design, plăcut la privire și are multe lucruri care te determină să îl alegi, și doar pe acestea le-am remarcat eu. A venit la pachet cu husă și folie din silicon și l-am luat de la Orange. Pun și ceva poze mai jos! Baftă!

Andre
Junior entuziast
Va mulțumesc pentru informații .

Vio73
#StarMember
Felicitări pentru achiziție! Sper să te bucuri de el. Cu plăcere!

Andre
Junior entuziast
Va mulțumesc,dupa descrierea dumneavoastră este exact ce am cauta.M a ajutat mult răspunsul dumneavoastră,va mulțumesc încă o data. O zi frumoasă va doresc!

Vio73
#StarMember
Mă bucur că ți-am putut fi de folos! Reține însă că poate fi o descriere subiectivă. Practic este o descriere pe scurt a acestui model, așa cum îl văd eu.

Viocat
Senior certificat
@Vio73. Un speed test pe date si wireless ai facut? Eram curios cum se prezinta in retea pe 5GHz wireless mai ales. Eu am ales un Note 10 Pro si voiam sa fac o diferenta. Merci

Haptic
Explorator entuziast
Nu exista infrastructura 5G.

Vio73
#StarMember
Da, am și pe date și pe wifi. E foarte ok. Nu am acoperire 5g în zona unde sunt acum, e una rurală, dar nici în Pitești.

Viocat
Senior certificat
@Haptic Ma refeream la wireless 5Ghz, nu banda de 2.4. @Vio73 cum ma asteptam grozav pe retea. Multumesc!