anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

cat iau pe un nokia 8 buyback?

poseidon11
Junior
salut a dat cineva la buyback ceva asemanator ?
am un nokia 8 6gb ram 128gb intern din 2017. finlanda deblocat
1 Soluţie acceptată‚

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver
Ca idee, pe olx, varianta de 64GB cu 4G RAM (deci, sub al tau) se da cu 540 lei cu accesorii. Deci...poti sa incerci un buyback si la Orange, dar cred ca ai sanse mult mai mari sa iei un pret mai bun pe un site de profil (olx, okazii etc). Acuma, depinde si cat de bine e intretinut telefonul. Dar oricum, eu zic ca iei mai mult de 10 euro pe el.
Client Orange

Vizualizare soluţie în postul original

5 Răspunsuri 5

Vio73
#StarMember
Salutare! Primești minim 10 euro. Dar mergi cu el într-un Orange Shop și acolo vei primi toate informațiile. Ai detalii aici: https://www.orange.ro/servicii/buy-back/#avantaje Sincer, cred că mai bine cauți să-l vinzi cuiva și poate iei mai mult pe el, dar fiecare face ce dorește pe banii lui. Baftă!

poseidon11
Junior
vreau macar 50 euro - 100 euro daca e vorba de 10 euro evident ca nu vreau.

Anca07
#StarMember
Buna poseidon, Trebuie sa mergi intr-un orange shop, si depinde de evaluarea pe care ti-o va face unul dintre angajatii de acolo. Poate incepe de la minim10€. Cred ca vei primi mai putin decat ai primi daca ai cauta sa il vinzi prin alte metode. Insa e buna si o plimbare pana la shop:) Zi faina!

FLo1
#StarMember
@poseidon11: Dacă vrei mai mult decât la buyback, indiferent de produs, cineva va fi dispus să îți ofere. Trebuie doar să plasezi produsul pe un site de vânzari și să nu fii prea lacom. Sigur îl vei vinde. Spor.

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver
Ca idee, pe olx, varianta de 64GB cu 4G RAM (deci, sub al tau) se da cu 540 lei cu accesorii. Deci...poti sa incerci un buyback si la Orange, dar cred ca ai sanse mult mai mari sa iei un pret mai bun pe un site de profil (olx, okazii etc). Acuma, depinde si cat de bine e intretinut telefonul. Dar oricum, eu zic ca iei mai mult de 10 euro pe el.
Client Orange