anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Care dintre Huawei P30 Pro și Samsung Galaxy S10 este mai bun?

Andreea_12
Junior
HUAWEI p30 Pro și Samsung galaxy s10 care dintre ele este mai bun?
34 Răspunsuri 34

Ascary
Campion certificat
Buna alegere ai facut Florin. Cel putin 4 ani acest telefon va ramane in topuri.Oare cata lume nu l-ar fi cumparat daca n-ar fi fost asa de scump. Chiar si cel mai inveterat fan Huawei ar fi trecut pe Samsung daca era macar cu 2000 de lei mai ieftin :)) Esti un fericit,sa-l stapanesti sanatos!

Vio73
#StarMember
Ia uite bateria la Huawei P 30, după 2 zile și ceva...

Ascary
Campion certificat
De acord cu tine, Vio, insa consumul tau nu este concludent decat atunci cand ai pune un Huawei si un Samsung unul langa altul, cu aceeasi perioada a ecranului activ, cu aceleasi aplicatii care sa ruleze si pe unul si pe altul, cu acelasi browsing, teste etc. Asa si eu pot lasa telefonul jos din mana (ceea ce nu o prea fac) si sa-l deschid cand si cand. E clar ca bateria Huawei-ului tine mai mult, dar nu cred ca la o utilizare intensiva cu multe aplicatii consumatoare ruland in background, cu radio deschis in fundal, cu multe conexiuni ale aplicatiilor la internet, bateria acestuia sa tina mai mult de o zi si jumatate, ceea ce ar fi extraordinar in conditiile in care un Samsung in aceleasi conditii de consum sa tina doar 10-12 ore.

Vio73
#StarMember
Eu am avut și Samsung, iar în aceleași condiții de utilizare, după 11-12 ore, bateria era pa.

Vali
Junior entuziast
P30 Pro și S10+ eventual! Sunt aproximativ la fel.