anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Cand o sa intram in posesia telefoanelor comandate Iphone 14 pro max?

Al1
Explorator

Comanda data in ziua lansarii precomenzii la orange 09.09 - pana in ziua de azi 01.10 nicio informatie. Suni la ei ca nu pot da informatii. Peste tot a inceput livrarea lor, ba mai mult incepe si alt val de comenzi si vin pe 14.10. Deci o informatie corecta ni se poate furniza si noua? 

227 Răspunsuri 227

Si uite au trecut anii si in 2024 fara covid cu s24 ultra se intampla exact la fel. Dau comanda in magazin pe 29 ianuarie si in 9 februarie telefonul se afla in magazine si al meu inca nu vine. In magazin se aplica clasicul raspuns “nu stim” si la 401 (nr taxabil) mi se comunica ceva hazliu de grnul “pre comenzile ajung dupa comenzi” efectiv nu pot sa ma abtin sa nu rad adica fac pre comanda si achit o taxa si telefonul ajunge dupa comenzile normale din magazin online care auvtermen 1-3 zile si eu stau doua saptamani ca ajung sa il iau dupa ? Halucinant

ANS7
Junior entuziast

Daca voi nici in 2024 nu v ati dat seama cum sta treaba cu precomenzile, e clar. Va meritati soarta. An de an, la lasarile iPhone toata lumea se ingrămadeste cu precomenzi in dusmanie si le vin telefoanele in 3 luni, din disperare bineinteles. Eu stau lejer o luna, o luna jumate si il gasesc dupa imediat, fie online, fie in magazine. Dar trebuie sa te si duca putin capul.

oct
Junior

A mai venit la cineva?

Din păcate nu... l-am comandat pe 10 septembrie și nimic... (14PM silver 128gb)

Nici acum nu a ajuns?

Cs
Junior entuziast

Nici la mine .. comandat pe 19.09..14PM 128gb DP

Cs
Junior entuziast

Update.. am primit mesaj... comanda a fost anulata. Dupa ce am asteptat atat imi anuleaza comanda..

Stai liniștit, vei mai primi un mesaj cum ca a fost prelungita cu 30 zile. 

Cs
Junior entuziast

A ok mersi frumos. Ma speriasem pentru o secunda credeam ca trebuie sa fac comanda iar :))

Așa am pățit si eu si stiu cum e 😂😂

Anonim
Neaplicabil

Asa face si AI-ul de la Vodafone, stati linistiti. Sunt pe niste grupuri Apple pe Fb si sarise lumea in aer. :))

overtherainbow
Junior entuziast

Bună! Cred că așteptăm deja cu toții vești despre livrarea de iPhone 14 Pro și Pro Max. Aveți măcar o estimare/ apreciere cu privire la livrări? 

Eu am o precomanda facuta in Orange Shop Orhideea in data de 11.11, 14PM Space Black

Citind stirile legate de productie si relatarile de pe forum, nu cred ca am sanse la livrare anul acesta 🙂

Eu l-am precomandat în prima zi de precomenzi din septembrie. Nimic. 😞

Ion_ene
Începător

Buna, am făcut acum o luna precomandă la iPhone 14 pro ... și as vrea sa stiu cât mai am de așteptat după el.