anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Cand o sa intram in posesia telefoanelor comandate Iphone 14 pro max?

Al1
Explorator

Comanda data in ziua lansarii precomenzii la orange 09.09 - pana in ziua de azi 01.10 nicio informatie. Suni la ei ca nu pot da informatii. Peste tot a inceput livrarea lor, ba mai mult incepe si alt val de comenzi si vin pe 14.10. Deci o informatie corecta ni se poate furniza si noua? 

227 Răspunsuri 227

Mie nu mi au venit si tot pe 09.09 am comandat

Al1
Explorator

Mi-au venit si mie azi 14 pro max deep purple 128gb amandoua comenzi 

ANS7
Junior entuziast

Absolut nicio veste, precomandă făcută în Orange Shop în data de 24 septembrie...

Cs
Junior entuziast

A mai venit la cineva?..

Razvan
#StarMember

Si anul acesta vin la fel de greu. Poate la următoarea tranșă să vă aducă la toți. 

Si cand ar fi următoarea tranșă? 

cda1201
Începător

Precomandă din data de 27.09, încă nu a venit. (14 Pro Max Deep Purple 128GB) 

Buna! Ti-a ajuns telefonul?

Daniel12
Începător

Precomanda din 21.09. Nimic nici acum. 14 Pro Max 128GB Space Black.

Ti-a ajuns telefonul?

ANS7
Junior entuziast

Nu mai are nimeni vești recente? Mi se pare foarte aiurea, suntem multi care asteptam din septembrie.

Cs
Junior entuziast

Am vazut ca pe site ul oficial apple arata datele 7-14 noiembrie de livrare iphone 14 pro max.Poate avem noroc si e asa si la noi..

Azi l-am ridicat si eu. Comanda 21.09. 14 Pro Max Space Black 128GB. Au venit in magazine cateva bucati si acum le sorteaza. Mergeti si intrebati daca sunt comenzi in shop.

ANS7
Junior entuziast

Da, în Orange Shop Mega Mall am precomanda pentru un 14 Pro Max 128Gb Deep Purple. Tu unde ai facut precomanda?

In Cluj am avut precomanda la Iulius Mall. La tine problema e ca e Max si mai e si Deep Purple. E cea mai cautata versiune de anul asta. Eu am mers pe Black pentru ca oricum nu mi-a placut Purple, dar si pentru ca vin mai repede.