anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Cand o sa intram in posesia telefoanelor comandate Iphone 14 pro max?

Al1
Explorator

Comanda data in ziua lansarii precomenzii la orange 09.09 - pana in ziua de azi 01.10 nicio informatie. Suni la ei ca nu pot da informatii. Peste tot a inceput livrarea lor, ba mai mult incepe si alt val de comenzi si vin pe 14.10. Deci o informatie corecta ni se poate furniza si noua? 

227 Răspunsuri 227

Pro uri au mai tot venit. Eu astept max-uri si deep purple

Mc0l1
Începător

Am comandat si luat de la iStyle, operatorii de telefonie nu au resit sa prezinte un orizont de timp pentru 14 Pro Max, sau daca il vor avea in portofoliu.  Am precomandat 13 Pro Max si nu se mai importa...

Catalin1009
Junior

Am dat precomanda de Iphone 14 Pro Max 128Gb Deep Purple acum 2 săptămâni, însă ce am citit aici pe comunitate ma face sa ma îngrijorez in privința livrării. As dori să știu daca i-a venit cuiva o precomanda ca a mea pana acum, sau macar daca stiti ceva in privința stocurilor. Vă mulțumesc frumos. 

Cs
Junior entuziast

Si eu am comandat acelasi telefon pe 19.09 si nici acum nu a venit. Stiu ca mai sunt oameni aici care au comandat in ziua lansarii si tot nu au primit. Acum sper sa vina luna asta..

Eu am 2 bucati de PM acelasi specificatii ca cel comandat de tine. Comanda data in 09.09 si nimic

Catalin1009
Junior

Ti-a ajuns telefonul? 

Nu, astept 2 bucati 🤦🏼‍♀️. Am fost si in magazin nu au informatii 

As încerca sa dau precomanda si in alta parte, dar undeva unde nu as fi nevoit sa plătesc telefonul integral. Pareri?

 

MitiMitan
Începător

Salutare! A ajuns la vreunul din voi precomand iphone 14 pro max? 22.10.2022

Am dat precomandă pt 14PM silver pe 10 Septembrie în Orange Shop și nimic… nici în magazin nu au informații. 

Si eu am dat tot pe 10 septembrie si nimic,niciun raspuns,am sunat la orange si zic ca daca am facut precomada in magazin sa sun acolo ca stiu cei de acolo. Dupa am sunat la magazin au zis ca ei nu stiu nimic…. Bataie de joc

Chiar bataie de jos. Ne plaseaza de la unii la altii si nu sunt in stare sa ofere informatii. Si noi cu precomenzi de la inceput stam si asteptam ……

S a livrat vreun 14 pro max sau la fel de prost stam? 

Da. Deep purple 128 gb, comandata pe 09.09. Am primit acum o săptămâna. 

Deci mai există o speranță! Mersi frumos