anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Cand o sa intram in posesia telefoanelor comandate Iphone 14 pro max?

Al1
Explorator

Comanda data in ziua lansarii precomenzii la orange 09.09 - pana in ziua de azi 01.10 nicio informatie. Suni la ei ca nu pot da informatii. Peste tot a inceput livrarea lor, ba mai mult incepe si alt val de comenzi si vin pe 14.10. Deci o informatie corecta ni se poate furniza si noua? 

227 Răspunsuri 227

Mie un operator astăzi mi a spus ca exista in magazinul de unde am plasat comanda iPhone 14 pro max negru de 128 insa eu nu primesc niciun mesaj cum ca ar urma sa se livreze .. 

ANS7
Junior entuziast

Si gen de ce nu e duci sa l iei? :))) preferi sa il astepti in pat decat sa raman fara telefon? aiurea :)))

overtherainbow
Junior entuziast

Dacă mai renunță cineva la un 14 PM, rog să mă anunțe.

Flo_3
Junior entuziast

Mie sincer nu imi vine sa cred ca astept din Septembrie dupa un 14 Pro Max.. Iar agentii de la Orange imi dau gaslight constant de fiecare data cand sun si intreb, zicand ca “in sfarsit incep sa se miste comenzile” si “nu va mai dura mai mult de o saptamana”.

ANS7
Junior entuziast

E alegerea ta să aștepți după Orange. Găsesti în stoc 14 Pro Max și 14 Pro la Altex, Media Galaxy, chiar si Emag sau iStyle. Gasesti cam orice culoare și capacitate. Plus de asta, a fost alegerea ta să aștepti precomanda aia acasă. Cine s a descurcat, are telefonul de mult. Aveam precomanda de pe 24 septembrie pentru un 14 Pro Max 128Gb Negru, m au sunat acum o saptamana ca mi a ajuns telefonul. Eu am gasit 14 Pro Max uri intr un Orange Shop la sfarsit se octombrie, inceput de noiembrie, intamplator cand plateam factura, asa ca l am luat. N am asteptat precomanda vieții. Asa cum ziceam, e doar alegerea ta sa astepti atat, gasesti stoc cam peste tot, atat online, cat mai ales in magazinele fizice. Seară bună. O sa mai ai de așteptat după Orange. 👌🏽

Ioana_maria16
Începător

Bună, am facut acum recent o precomandă de iphone 14 pro max din orange shop, si as vrea sa stiu dacă a mai comandat cineva si în cat timp i-a venit telefonul😅

Eu am facut precomanda le 24 septembrie si m au sunat ca mi a ajuns teleoful saptamana trecuta, inceputul lunii febr. Dar eu l am gasit prin octombrie intr un Orange Shop. Sunt persoane care asteapta dupa 14 Pro Max mai ales Deep Purple si Black de 128Gb de la inceputul lunii septembrie si inca nu le au ajuns. Precomenzile din octombrie 100% nu sunt onorate, de noimebrie nici nu se mai pune problema, o sa ai de asteptat calumea. Il gasesti pe stoc la Altex, Media Galaxy, Emag livreaza in cam 2-3 saptamani, iStyle la fel. Le gasesti cam peste tot, la Orange o sa ai minim 2-3 luni de asteptat. 

overtherainbow
Junior entuziast

Gata. Am rezolvat. Mergeți la Orange Shop Mihai Bravu și vă vor ajuta băieții de acolo. Mi-am luat 14 PM Space Black de 256. Mulțumesc celor de acolo!

Ti am zis ca o sa l gasesti la Mihai Bravu. Dar vezi ca sunt jegosi, o sa incerce sa te arda la bani, dar daca esti atent, n ai treaba. Si au incercat o si cu mine, dar nu le a mers

Cu ce anume să mă ardă?

Mie voiau sa mi mareasca abonamentele cu inca 8€ fiecare ca cica nu poate sa mi dea telefonul, chiar daca eu platesc cash atunci pe loc. Dar s au calmat dupa 2-3 minute

mateitudor
Junior

Eu aștept pentru un iPad din noiembrie 2022. E aproape martie 2023. Exact aceleași răspunsuri.

andreea161
Începător

Când se va rezolva problema cu stocul online pentru IPhone14pro? In urma discuției avute cu un operator mi-a comunicat ca este o problema cu site-ul, produsul apare in stoc, dar nu pot finaliza comanda pentru ca defapt nu este in stoc.

?

ANS7
Junior entuziast

Gasesti stoc la Emag, Altex, Media Galaxy, iStyle, Evomag, Quickmobile etc. Au toate culorile si toate capacitatile de memorie, de ce inca stai dupa Orange? :))))