anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Cand o sa intram in posesia telefoanelor comandate Iphone 14 pro max?

Al1
Explorator

Comanda data in ziua lansarii precomenzii la orange 09.09 - pana in ziua de azi 01.10 nicio informatie. Suni la ei ca nu pot da informatii. Peste tot a inceput livrarea lor, ba mai mult incepe si alt val de comenzi si vin pe 14.10. Deci o informatie corecta ni se poate furniza si noua? 

227 Răspunsuri 227

Salutare!

Eu sunt convins că se poate, doar că trebuie să faci o sesizare din secțiunea Contact și să le spui aceste detalii!

Sesizarea o formulezi de aici:

https://www.orange.ro/contact/

Dar alegi secțiunea Magazin online și le explici ce dorești și ulterior, probabil  vei fi contactat/ă pentru clarificări.

Mai ai și variantele să suni.la 300 sau să intri pe Chat Djingo, etc.

Succes!

Mulțumesc frumos!

Eu mi am luat 2 iphone 14 pro max - unul cu rate la ei unul l am platit cash. ratele am inceput sa le platesc din momentul jn care mi a venit telefonul defapt la urmatoarea facturare. Comanda data pe 09.09 venita pe 28.10

Da știu doar ca ideea e ca deja aștept prea mult și as lua din alta parte 

Catta
Junior entuziast

A mai primit cineva 14 pro max.. in perioada asta?  ce se mai aude ?

Nu... Totuși, nu înțeleg cum pe olx sunt 14 PM de vânzare de la Orange. Mă bate ecuația...

Simplu, il găsești în diferite Orange Shop uri, pe la sfarsitul lui octombrie, inceputul lui noiembrie, cand era nebunie cu ele, eu am gasit cateva bucati de 14 Pro Max si 14 Pro intr  un Shop, intamplator cand plateam factura. Am precomanda pentru 14 Pro Max 128GB Negru de pe 24 septembrie, nici acum nu m au sunat, noroc ca l am gasit atunci in shop. E vorba despre 14 Pro Max👌🏽

Am fost în AFI și nu numai. Nu l-am găsit nicăieri. Nu vreau să cred - și ar fi un nonsens - că au fost livrate preferențial. Dar chiar nu pot înțelege cum unii cunoscuți l-au luat pur și simplu, nu înțeleg cum de sunt la revânzare pe olx, nu înțeleg cum îl poți găsi în unele magazine dar precomenzile să nu fie livrate. Este noaptea minții. În Sun Plaza l-am precomandat și încă aștept...de aproape 5 luni. @DanielaH , ai mai aflat ceva?

Nu știu, eu cand am fost sa platesc factura, am intrebat din curiozitate cand ajung precomenzile. Baiatul de acolo mi a aratat tot ce avea. 14 Pro Max de 128Gb vreo 2-3 bucati, negru si gold, avea si unul de 512Gb parcă mov, avea si cateva 14 Pro uri, dar nu stiu mai mult despre ele ca nu m a interesat Pro. Voiam doar Pro Max. Toata nebunia asta a fost undeva la sfarsit de octombrie, inceput de noiembrie. Orange Mihai Bravu, București👌🏽

Am fost și la Mihai Bravu, n-au nimic. 😞

Da, habar n am. Ti am zis, daca doresti, imi dai instagramul si iti arat. Si cum ziceam, deja telefonul se cam gaseste peste tot, mai putin la operatorii de telefonie, in special Orange, care sunt foarte in urma cu precomenzile. Altex livreaza in medie in cam 7 zile orice 14 Pro sau Pro Max, Media Galaxy la fel, incep si Flanco si iStyle sa se miște bine, Emag la fel, variante sunt. Chiar n are rost sa stai dupa Orange, dar faci cum doresti tu🤷🏼‍♂️

Si eu aveam procomanda din 24 Septembrie în Mega Mall facută, nu am primit niciun semn nici pana in ziua de azi. Oricum problemele cu stocurile s au terminat Altex livreaza la 5-10 zile maxim de la comandă. Si Emag au inceput sa livreze, usor, usor. Media Galaxy top si ei, chiar si Flanco. La iStyle au stocuri puternice in magazinele fizice. Majoritatea prietenilor mei de acolo l au luat, la toti li s a spus ca stocurile din magazinele fizice sunt diferite fata de stocurile pentru online. Chiar n am de ce sa te mint, imi lasi instagramul tau si iti dovedesc cand mi am luat eu telefonul, s a intamplat fix cand era nebunia aia la știri cu fabricile inchise din China

Buna, apar disponibile pe site ul orange ,dar când am vrut sa dau comanda in Cos spune ca a apărut o eroare ,nici măcar nu te lasă sa plasezi comanda deși apare in stoc , și eu tot cu precomandă data ,la care sigur o sa aștept mult și bine cu ce am citit aici . Nu inteleg totuși de ce apar disponibile pe site ul orange dar precomenzile nu ajung și mai mult nu te lasă sa comanzi .

Am văzut și eu, deși nu este ceea ce am precomandat, și, la fel, nu pot plasa nicio comandă. Aștept....

Buna ziua, as dori sa stiu cam in cât timp ați primit telefonul iPhone 14 pro max in urma precomenzii ? Estimativ, zile, luni. va mulțumesc!