anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Când vor ajunge la cumpărători iPhone 12 Pro Max achiziționate prin precomandă?

Anesdor
Junior
Vor ajunge in data de 13 sau pt ca ziua coincide cu Black Friday or sa mai întârzie o saptamana?
377 Răspunsuri 377

BogdanAk
Junior entuziast
Salutare, eu am primit acum circa o saptamana iphone 12 pro paciffic blue 256, comandasem de 128 dar s-a nimerit mai bine cu memorie mai mare.

Tudor_13
Junior entuziast
Daniela ne mai poti da informatii daca mai ai te rog? Au inceput sa apara de azi in mai toate magazinele online toate modele si capicitati,culori de pro si pro max.

cristi_ivan
Începător
Salutare! Știe cineva cât durarează de la primirea mesajului “ Comanda ta este in curs de procesare. Te anuntam cand ajunge in magazinul Orange.” și până la a ajunge efectiv in magazin?

Tudor_13
Junior entuziast
Nu e din estimativ din cate stiu eu. Cel putin in cazul meu,am primit si eu mesajul asta acum vreo luna juma in urma si nici azi nu am primti telefonul :))

Vratt7
Începător
Dar oare vor mai aparea modelele de iphone 12 pro pacific blue sau graphit in stoc luna aceasta ? Pentru ca am observat ca peste tot sunt disponibile in stoc doar pe orange nu apare nimic . Chiar nu se stie o data estimativa ?

Ramo_3
Junior entuziast
Din pacate nu se stie nimic.... eu astept de aproape 3 luni deja si nu am primit nici un raspuns concret.

Ramo_3
Junior entuziast
@DanielaH, te rugam daca ne poti ajuta cu ceva informatii! :((

Ramo_3
Junior entuziast
@Tudor_13, 8.11.....pff...si eu tot Cj...ne mutam la vodafone?:))

DanielaH
Moderator
Bună dimineața tuturor! Încerc și astăzi să aflu dacă mai avem informații noi și sper să revin cu vești. @Tudor_13, ți-am trimis ieri un mesaj privat pe adresa de e-mail cu care te-ai înregistrat în Comunitate și aștept răspunsul tău. Mulțumesc.

Tudor_13
Junior entuziast
Am trimis ema-ilul cu informatiile.

Dana_16
Începător
@DanielaH asteptam vestile cu nerabdare ! 🙂

Radu_23
Începător
Eu aștept de ceva vreme telefonul și ar fi trebuit să-l primesc la prelungirea abonamentelor. Noile abonamente curg de vreo două luni, telefonul nu a venit încă... iPhone 12 pro max de 512GB 😞

cristi_ivan
Începător
https://www.orange.ro/magazin-online/telefoane/apple-iphone-12-pro-256gb-pacific-blue Daca vrea cineva iPhone 12 Pro Pacific Blue 256GB. https://www.orange.ro/magazin-online/telefoane/apple-iphone-12-pro-512gb-gold Sau iPhone 12 Pro Gold 512GB.

staralex97
Începător
Pana la urma mai vin ceva telefoane sau ar trebui sa il iau la liber deja e exagerata asteptarea asta si coletele din china ajung mai repede decat un telefon comandat acum 3 luni plus ca e disponibil aproape oriunde

Dana_16
Începător
@DanielaH ai vesti mai bune ?