anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Când vor ajunge la cumpărători iPhone 12 Pro Max achiziționate prin precomandă?

Anesdor
Junior
Vor ajunge in data de 13 sau pt ca ziua coincide cu Black Friday or sa mai întârzie o saptamana?
377 Răspunsuri 377

Arin
Începător
Vreau sa spun ca Orange este super tare. In afara de faptul ca mi-a ajuns telefonul la aproape 3 luni de la precomanda, au mai scos si oferta de buyback 5G pentru produsele apple(70-80euro). Halal, ultima comanda facuta vreodata la voi!

Lorena_5
Junior
Ce telefon ți a venit ?

george212
Explorator
Eu am renunțat azi după 3 luni de așteptare. Am luat telefonul de la Vodafone și am iesit si mai ok la bani. Singura pierdere este dpdv al vitezei mai bune pe care orange o are la evenimentele aglomerate dar ținând cont ca nu o sa vedem așa ceva prea curând e ok. Poate data viitoare orange... Bafta!

ramonaa
Junior entuziast
ORANGE?! Nimic?! Putem pleca toti la Vodafone?

Cristi2302
Începător
@george212 , ce telefon ai achizitionat de la Vodafone? Eu astept de pe 15 decembrie un 12 pro 128 gb pacific blue de la vodafone si inca nimic. Cat de repede l ai primit si cum ai procedat? Mersi frumos.

george212
Explorator
Telefonul este 128 graphite și aștept din Ianuarie. Ieri am prelungit abonamentul telefonic și ajunge săptămâna viitoare. La blue am înțeles ca e cererea foarte mare și vin și ceva mai greu...

Dan_Dinu
Junior
Nu vin cele pacific blue, mai bine faceti o alta precomanda pentru alta culoare. Eu am facut precomanda pe 11.11.2020 si tot nu l am primit. Din ce mi s-a spus de reprezentantul orange pana ora actuala nu a fost onorata nici o precomanda pentru aceasta culoare. Astept de 3 luni...

BogdanAk
Junior entuziast
@Dan Dinu nicio precomanda pt nicio varianta de memorie sau e problema doar la varianta de 128?

Tudor_13
Junior entuziast
Si-a mai primit cineva telefonul?

eddandreiv
Junior
A mai primit cineva pro max gold?

eddandreiv
Junior
Vreo veste? 😞

ramonaa
Junior entuziast
Azi am primit si eu telefonul. Insa nu ce-l comandat... comandasem 12 pro gold 128 gb si m-am ales cu 12 pro max graphit 256 gb :)))) la pretul aferent, bineinteles. Dar am acceptat deal-ul ca sa scap de corvoada asta care a tinut 2 luni jumate...

Ramo_3
Junior entuziast
Eu nimic:((

eddandreiv
Junior
Ooo, Doamne!! 😞 nici eu... pro max 128 gb gold

Petr_1
Începător
Comanda ta cu numarul 82105 a fost inregistrata in BSR Cluj Grigore Moisil. Comanda 12 pro graphit 256..din 8.11 Inca nimic!