anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Când vor ajunge la cumpărători iPhone 12 Pro Max achiziționate prin precomandă?

Anesdor
Junior
Vor ajunge in data de 13 sau pt ca ziua coincide cu Black Friday or sa mai întârzie o saptamana?
377 Răspunsuri 377

Dan_Dinu
Junior
Buna ziua, am facut o precomanda in data de 11.11.2020 de un 12 pro si inca nu l am primit. Reprezentantul orange nu stie sa imi spuna cand va ajunge. 3 luni pentru o precomanda mi se pare exagerat. Ma puteti ajuta cu cun termen de livrare?

eddandreiv
Junior
@Daniela, ma poți ajuta și pe mine cu informații privind livrarea? Mulțumesc.

DanielaH
Moderator
@eddandreiv, când ai făcut comanda?

eddandreiv
Junior
26 Ianuarie, Orange Shop Sun Plaza. Pro Max Gold 128GB. Nici nu m-am gândit inițial să îl cumpăr din altă parte decât de la Orange, dar mi-aș fi dorit să îl primesc de ziua mea. 😞

DanielaH
Moderator
Sigur, o să întreb colegii și despre comanda ta și, dacă voi avea informații, îți voi răspunde în privat. Cel mai probabil că va mai dura, pentru că acum sunt prioritare comenzile incă nelivrate de anul trecut și toate se onorează în ordinea inițierii lor și funcție de stocurile existente.

Dan_Dinu
Junior
Si eu sunt interesat de un termen de livrare ...

BogdanAk
Junior entuziast
@Daniela ne poti ajuta cu situatia livrarilor la iphone 12 pro simplu de pe ce data este prima comanda nelivrata adica din decembrie-noiembrie, sa avem si noi o idee.

DanielaH
Moderator
@BogdanAk, din păcate, nu avem acces la astfel de informații.

AntoMD0
Junior entuziast
Mie mi-a ajuns ieri telefonul

eddandreiv
Junior
Anto, ce model, culoare și când ai plasat comanda? Din ce oraș? Mulțumesc

AntoMD0
Junior entuziast
pro max gold de 128,comanda a fost plasata in data de 15 decembrie,Hunedoara

Lorena_5
Junior
Buna, a primit cineva varianta Pro? Sunt curioasa dacă mai am șanse sa vina sau ma amăgesc degeaba...

ramonaa
Junior entuziast
@DanielaH: sunt probleme cu livrarile de pro simplu? Nu prea s-au primit, toata lumea e cu max care a anuntat ca i-a venit comanda. Sau s-a livrat si pro?? Merci!

george212
Explorator
eu astept din 18 nov un pro 128 blue si nimic. accept si graphite :)))

ramonaa
Junior entuziast
Si eu din 11 dec un pro simplu 128 gb, gold. Dar accept si pro max la acelasi pret daca asa sta treaba... 😉