anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Când vor ajunge la cumpărători iPhone 12 Pro Max achiziționate prin precomandă?

Anesdor
Junior
Vor ajunge in data de 13 sau pt ca ziua coincide cu Black Friday or sa mai întârzie o saptamana?
377 Răspunsuri 377

Ana_23
Începător
Tudor_13 mesajul a fost asa : Comanda este in curs de procesare . Te anuntam cand ajunge in magazin.

ramonaa
Junior entuziast
@Ramo_3 se pare ca ziua aia a fost cu ghinion pt Ramone :))) si eu tot in 11 am comandat un 12 pro simplu, am prelungit a 3-a oara comanda... yeeey

Ramo_3
Junior entuziast
Minunat...:(( la cum vin telefoanele... ma astept sa il primim de Craciun...

eddandreiv
Junior
Ceea ce mi se pare cel mai trist este ca nimeni de la orange nu sesizează discuțiile și faptul ca am ajuns sa ne legam de ce mesaje au primit altii, cum s-au exprimat, cât a durat după nu știu ce mesaj și alte interpretări ...

eddandreiv
Junior
Are cineva vreo veste? A primit telefonul?

george212
Explorator
Nu... macar sa puna pe site "Nu mai intra in stoc" ca sa ne luam gandul.

Dana_16
Începător
Macar de ar scadea si pretul, tinand cont ca e lansat telefonul de 3 luni. In ritmul asta, luam direct urmatorul.

george212
Explorator
@Dana_16 - din pacate va ramane ca o gluma treaba asta cu reducerea.. la fel cum se glumeste si cu stocurile de 3 luni.

Alina_41
Începător
Eu am primit azi telefonul, un iphone 12 pro max. L-am comandat in 9 ianuarie de la un magazin din Bistrita.

Ramo_3
Junior entuziast
Din Cluj cineva pe aici? 🙂 Eu am comandat in 11 dec... nimic. I’m so sad....

Tudor_13
Junior entuziast
Eu nu inteleg cum altii primesc inainte chiar daca au facut precomanda mai tarziu,acum e clar ca nu se face in ordinea precomenzilor :)))

FaraUnID
Campion certificat
@reteaua numarul 1 P.A.G.I.N.A.T.I.O.N sau PAGINATION sau P-A-G-I-N-A-T-I-O-N sau Pagination sau pagination sau cum vreti voi sa-i spuneti. Va spune ceva cuvantul asta? Sunt peste 300 mesaje pe topic! Treaba asta a fost propusa inca din 2019, readusa in discutie in 2020, iar astazi este 2021. Cam pe cand? Intre ..... si aproximativ ..... @reteaua numarul 1 Prin birourile vostre s-a auzit de notiunea de paltforma de forum veritabila + optiunea ca cele mai noi mesaje sa fie afisate primele? "Va asiguram de faptul ce feedback-ul vostru este extrem de important pentru noi si ne ajuta sa evoluam" / "Am transmis catre departamentul abilitat" / "In cel mai scurt timp posibil"

ramonaa
Junior entuziast
De 16 zile cand s-a raspuns ultima data (unde nu s-a oferit oricum nicio informatie concreta), nu a mai dat nimeni pe pagina, de la orange. Or fi oamenii in concediu. Sau pur si simplu ignora mesajele... 🙂

DanielaH
Moderator
@ramonaa, te asigurăm că niciun comentariu nu este ignorat. Nu am mai intervenit pe topic pentru că, din păcate, nu avem nici noi foarte multe informații. Pentru că sunt mai multe modele/ culori/ capacități etc., acolo unde am primit detalii despre livrare, am preferat să vă răspundem punctual, în mesaj privat, acelora dintre voi care ne-ați oferit informații despre comanda voastră. Colegii noștri fac în continuare toate eforturile să onoreze comenzile din decembrie și ianuarie cât mai rapid. Ca și până acum, vom continua să vă informăm prin e-mail când avem vești pentru fiecare în parte. Vă mulțumim tuturor pentru înțelegere.

ramonaa
Junior entuziast
@DanielaH: multumim pentru raspuns, asteptam cu interes sa ne fie onorate comenzile. In special cele ce imediat implinesc 2 luni... o zi faina! 🙂