anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Când vor ajunge la cumpărători iPhone 12 Pro Max achiziționate prin precomandă?

Anesdor
Junior
Vor ajunge in data de 13 sau pt ca ziua coincide cu Black Friday or sa mai întârzie o saptamana?
377 Răspunsuri 377

BogdanAk
Junior entuziast
Zilele trecute Daniela promitea ca ne va anunta cum apar informatii noi, din cate vad mai vin telefoane dar trebuie sa vorbim intre noi sa ne lamurim cum apar transporturile, nu ne anunta nimeni nimic.

ramonaa
Junior entuziast
@DanielaH: chiar nu aveti nicio noutate? Pe la ce data sunteti cu livrarile? Care modele vin mai repede/ care vin mai greu? Este un trend? Eu stiu ca nu le puteti stii pe toate insa ceva trebuie comunicat, stati prost pe customer experience. In schimb deja am primit o gramada de sms-uri si telefoane ca am intarziere de nicio saptamana la plata abonamentului, probabil pt prima data in multi ani... 🙂

Lorena_5
Junior
Chiar nu mai aveti nicio noutate? Deja se fac imediat 2 luni de când am pus comanda și plătesc abonament dar telefonul nu e...

Ana_23
Începător
Mi-a ajuns IPhone 12 pro max , 128 GB , silver , comandat din magazin in Cluj la data de 28.12

Tudor_13
Junior entuziast
Ana ai primit ceva mesaj inainte sa primesti telefonul? Adica ai primit ca comanda ta este in procesare si in o saptamana tia venit telefonul sau tia dat direct mesaj orange ca tia ajuns telefonul?

BogdanAk
Junior entuziast
Tudor e posibil sa iti ajunga si tie, am avut informatii ca un transport vine azi si defapt au venit doar max-uri si majoritatea gold asa ca e posibil sa ai noroc.

eddandreiv
Junior
Salutare! Celor care ați primit telefoanele, să vă bucurați de ele și să vă fie de folos! Eu l-am precomandat în magazin (12 Pro Max Gold 128) pe 26 ianuarie în magazin fizic. Ieri am aflat că sunt probleme cu livrările și durează. Sper totuși că nu prea mult. Aveți ceva info? 🙂

Ade_stoian
Junior entuziast
Buna! Cred ca o sa mai ai de așteptat un picuț. Eu am dat comanda pe 1 dec și l-am primit pe 29 Ianuarie.

Florin_79
Începător
Eu am dat comanda de Iphone 12 Pro Max 256Gb Graphite in Orange Shop Plazza pe 18 noiembrie si inca nu am primit nimic, nici macar un orizont de timp in ceea ce priveste stocul.....absolut nimic! Am mai vorbit cu consultantul de la magazin intre timp si mi-a spus ca nu au avut niciun Pro sau Pro Max pana acum....NO COMMENT

george212
Explorator
In timp ce istyle, emag/flanco si altex au primit in fiecare luna stocuri serioase, nu stiu cum fac orange/vodafone sa o dea in bara cu o amarata de previziune a vanzarilor. Ok, sa zicem ca ai fost luat prin surpindere pentru ca in alti ani ai vandut mai putine terminale dar totusi... sa vezi ca tu ai comenzi din noiembrie/decembrie si sa nu faci nimic timp de 2-3 luni sau sa "insisti" la apple pentru livrari chiar e lipsa de implicare.. iar noi daca nu platim abonamentul sau telefonul 1 zi, suntem asaltati de apeluri si mesaje (aici vorbesc de toate retelele)

Ana_23
Începător
Tudor_13 m-au sunat cei de la Orange ca mi-a ajuns telefonul , mesajul cu “comanda este in procesare “ l-am primit înainte cu 2 sapt aproximativ

Madalin_8
Începător
Ana_23 ce culoare?

Tudor_13
Junior entuziast
Ana te mai deranjez cu o intrebare. Tia spus ca “comanda este in procesare” sau ca “este in curs de procesare”

Ramo_3
Junior entuziast
Eu am comandat in 11.12 in shop iulius mall Cj si nimic...:(( 12 pro simplu... deja am prelungit o a 3- a oara... nu stiu unde ce masuri se pot lua, dar e bataie de joc in toata regula 🙂 no offence @orange

Ana_23
Începător
Madalin_8 Silver