anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Când vor ajunge la cumpărători iPhone 12 Pro Max achiziționate prin precomandă?

Anesdor
Junior
Vor ajunge in data de 13 sau pt ca ziua coincide cu Black Friday or sa mai întârzie o saptamana?
377 Răspunsuri 377

stefan_30
Junior entuziast
Toată aceasta mascarada m-a determinat sa îmi cumpăr telefonul la liber..atâta dezinformare și neatenție fata de clienți..nu am mai văzut!Sunt stocuri la Vodafone..dacă va duceți în magazin..Eu de acolo l-am comandat și în 48 de h a venit...având în vedere ca și ei au probleme cu stocurile..dar iei spun sigur CAND AJUNG și DACA AJUNG!Zi buna tuturor

ramonaa
Junior entuziast
Eu sunt curioasa cat este de legala toata mascarada asta, aici ma refer la cei care au incheiat contracte pentru aceste telefoane, contracte ale caror efecte se produc deja si pentru produse care inca nu exista. Si mai grav e ca nu exista si nici nu stie nimeni nimic despre ele. Pe scurt, bataie de joc pe banii clientilor.

BogdanAk
Junior entuziast
Noi vorbim aici, ne plangem si tot trec zilele si nu se rezolva nimic, chiar nu ne poate ajuta nimeni?

AntoMD0
Junior entuziast
A primit cineva telefonul zilele astea?are cineva noutati?

onii9703
Începător
Am fost eu la magazinul unde am pus comanda acum 2 zile pentru ca am primit mesajul ca trebuie prelungita (cum au trecut 2 luni deja de cand am pus-o, asta era a doua oara cand o prelungeam). Noutatile sunt ca nu sunt noutati si nu se stie nimic. Am zis ok, am prelungit comanda, ca sa ma trezesc in dimineata aceasta cu mesaj de la orange "Comanda dvs a fost anulata". Frumos. Evident ca am sunat la orange, cei de la call-center mi-au spus ca nu ma pot ajuta cu nimic legat de o comanda in magazin. Deci ori ma duc din nou acolo si cel mai probabil o iau cu comanda de la 0, ori iau la liber telefonul si gata cu toata tigania asta. Evident, urmand sa relizez orice contract cu orange. Nu mai vreau sa incurajez comportamente de genul. Si sugestia mea e sa faceti la fel, poate asa o sa se trezeasca si cineva din management de la ei la realitate!

george212
Explorator
Salut, e acum un gold pro 256. sariti :)) LE: a disparut dupa 1 minut. deci ceva ceva telefoane mai vin.

Tudor_13
Junior entuziast
Eu stau de o luna jumate dupa telefon pe precomanda si astia il baga pe site e bine =))))))

AlinaD
Junior
Buna, @DanielaH. Am comandat iPhone 12 Pro Max, Pacific blue, 256 gb | am dat comanda direct in magazin in Sun Plaza Bucuresti pe 20 decembrie. Ai putea sa ma ajuti si pe mine cu vre o informatie? Multumesc

BogdanAk
Junior entuziast
@DanielaH eu am comandat telefonic iphone 12 pro paciffice blue de 128gb pe data de 05 decembrie, daca se poate verifica si la mine

LaurVasile
Începător
Am comandat si eu telefonic cu prelungire abonamente un 12 Pro Max si un 12 Pro de 256. Comanda s a alocat automat in O shop Calea Grivitei. Acel shop se inchide. Unde pot verifica statusul comenzii? Nr comanda:93203

BogdanAk
Junior entuziast
Salutare, a mai primit cineva telefonul?

Ade_stoian
Junior entuziast
Buna, Bogdan! Am primit eu azi. Insa nu ceea ce am comandat. Am vrut pro max gold 512 și mi-au oferit unul de 256 in schimb pt ca cel de 512 nu era preconizat prea curând sa apara. Comanda a fost plasata pe 1 Decembrie.

Eddi28
Începător
Salut! Am primit si eu ieri confirmarea comenzii cu livrare de luni. iPhone 12 Pro Max 256Gb Pacific Blue. Comanda a fost plasata in 3 decembrie, la portare. Mult succes!

AntoMD0
Junior entuziast
Precomanda a fost facuta in magazin,nu?

Eddi28
Începător
@AntoMD0 nu in magazin, ci la agentul de vanzari orange.