anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Când vor ajunge la cumpărători iPhone 12 Pro Max achiziționate prin precomandă?

Anesdor
Junior
Vor ajunge in data de 13 sau pt ca ziua coincide cu Black Friday or sa mai întârzie o saptamana?
377 Răspunsuri 377

alex_a_
Junior entuziast
@Catta inca nu am primit nimic. Precomanda a fost data pe 6 noiembrie dimineata si a fost prelungita. Tocmai am plasat o comanda pe emag cu OP, au in stoc pro max pacific blue de 128. Mai astept 1-2 zile la orange daca nu achit la emag proforma.

Catta
Junior entuziast
@alex.a unde ai plasat comanda la orange? in shop ( si in ce magazin ) sau online ?

alex_a_
Junior entuziast
Orange Shop Bacau. Tu cand ai plasat comanda?

Catta
Junior entuziast
16 noiembrie , Orange shop Bucuresti. Am prelungit vineri cu inca 30 zile

alex_a_
Junior entuziast
Am sunat din nou la call center. Nu au niciun raspuns, au spus sa iau legatura cu reprezentantul orange dar ce nu inteleg ei ca nici el nu are niciun raspuns si nu el importa telefoanele.

Catta
Junior entuziast
@alex.a ....In call center nu rezolvi absolut nimic....

Ciuf
Junior
Sunt deja la precomanda , DACA nu incercat direct la Apple

mada_bmd
Junior
eu in 16 am precomanda, am prelungit comanda,si azi am primit msg ca e in procesare , pro a comandat cineva si a primit? aproape de data de 16. e foarte ciudat cum onoreaza comenzile, nu stiu in functie de ce se livreaza....

Catta
Junior entuziast
si eu tot pe 16 noimbrie am comandat in shop vineri mi-am prelungit...si azi am primit iar mesaj ca e in procesare si ca ma anunta cand ajunge in magazin.. practic acelasi mesaj ca data trecuta...sper ca zilele astea sa ajunga..

mada_bmd
Junior
pro sau pro max? desi....nu cred ca are imp modelul, cred ca cu ambele au pb cu stocul... deci, e mesajul standard.....sa ne scrii daca ajunge la tine, poate esti mai norocos 🙂

Catta
Junior entuziast
pro max 128 pacific... din ce am inteles..zilele astea se livreaza in magazin...astept ...speram...sa ajunga cat mai repede

mada_bmd
Junior
poate mai sunt altii inaintea noastra pe lista :))) si noi.....mai asteptam pana pe la anu' . pro a ajuns la cineva? cu precomandatain jurul datei de 16?

Catta
Junior entuziast
din ce am urmarit pe aici... au cam ajuns la majoritatea ca au fost pe aici cu comenzile de pro max... eu as fi urmatorul :))

mada_bmd
Junior
cu pro nu prea sunt, si tot nu a ajuns nici la mine :)))) eu am pro simplu,si aici majoritatea cu pro max sunt :))) asteptam.....

alex_a_
Junior entuziast
Heeey @Catta sunt si eu cu max blue din 06.11 la rand :))