anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Când vor ajunge la cumpărători iPhone 12 Pro Max achiziționate prin precomandă?

Anesdor
Junior
Vor ajunge in data de 13 sau pt ca ziua coincide cu Black Friday or sa mai întârzie o saptamana?
377 Răspunsuri 377

Festinalente1
Junior
Pro max 256 pacific blue. Pitesti

Elena_34
Junior entuziast
Buna, acum am primit si eu mesaj ca a ajuns telefonul in magazin sa ma duc sa il ridic

Festinalente1
Junior
Am citit undeva ca prorblema ar fi in toata europa. Stocuri mici. Nici in alte magazine nu prea sunt stocuri . Chiar si la emag . Apare stoc si se epuizeaza rpd. Cerere mare, oferta mica. Trebuie rabdare

Catta
Junior entuziast
super @Elena_34. eu ma duc azi sa prelungesc cele 30 de zile 😞

Elena_34
Junior entuziast
@Catta, sper sa ajunga cat mai repede si la tine. saptamana trecuta si eu am prelungit comanda si vad ca acum a venit. Te inteleg foarte bine. Comanda mea este in Baneasa daca te ajuta pe tine sau pe cineva sa stiti in ce magazin am facut comanda.

Catta
Junior entuziast
Eu am facut-o in Mall Vitan.. speram sa vina si la mine.

alex_a_
Junior entuziast
@Elena_34 felicitari! Sper sa ne alaturam si noi cat de curand. Ieri a primit o prietena Maxul albastru desi facuse precomanda de Silver si inca doi prieteni grafit.

Vdc
Începător
Mie mi-a venit ieri Iphone 12 Pro Max din shop

Irina98
Junior
Si mie mi-a ajuns Miercuri iPhone-ul Pro Max Pacific Blue de 128 GB. Sper sa va ajunga si voua, celor care inca asteptati, cat de repede!

Catta
Junior entuziast
Super sa te bucuri de el. Eu ieri mi am prelungit cele 30 zile.

Irina98
Junior
Eu am facut precomanda in data de 6 Noiembrie. Sigur urmeaza sa ajunga si ma tine, @Catta 🙂

Ascary
Campion certificat
Irina te asteptam si cu un review,sigur dupa ce il butonezi bine,bine de tot 🙂

Irina98
Junior
@Ascary, sunt foarte multumita de telefon. Eu am trecut de la XS Max la asta si diferenta, intr-adevar, e foarte mare. Camera este mult mai buna, viteza de procesare a comenzilor mult mai rapida, etc. Sunt multumita de Apple, de cativa ani am trecut pe iOS si sincer eu nu as mai schimba sistemul de operare. 🙂

Catta
Junior entuziast
Mai sunt persoane care au comandat 12 pro max și încă nu a ajuns?? Și cât a trecut de la comanda?

Catta
Junior entuziast
@alex.a tu ai vreo veste ceva? ai prelungit comanda.. sau cat a trecut la tine de la comanda?