anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Când vor ajunge la cumpărători iPhone 12 Pro Max achiziționate prin precomandă?

Anesdor
Junior
Vor ajunge in data de 13 sau pt ca ziua coincide cu Black Friday or sa mai întârzie o saptamana?
377 Răspunsuri 377

alex_a_
Junior entuziast
cu siguranta e problema de la apple cu stocul dar eu unul nu inteleg cum tot apar in stoc la istyle emag si altex. stoc fizic nu vandut de selleri in marketplace

Elena_34
Junior entuziast
Asta am tot urmarit si eu si am vazut ca la restul magazinelor apar produselele pe stoc.

Elena_34
Junior entuziast
Buna, dintre cei care au mai prelungit comenzile a mai primit cineva astazi mesaj cum ca comanda este in procedare?

Catta
Junior entuziast
pai ce dupa ce iti prelungesti alea 30 zile.... mai primesti o data mesaj ca " comanda ta este in curs de procesare" ?? PS: mie pe 16 imi expira cele 30 zile

Elena_34
Junior entuziast
da, cel putin eu asa am primit astazi . Nu stiu daca este procdura standard sau chiar este in procesare si poate se si livreaza doamne ajuta :))

Catta
Junior entuziast
mda... proceduri peste proceduri...ideea e sa nu mai stam iar 30 zile...sa sa urmeze cursului ca si cand ai fi o noua comanda :)))

Elena_34
Junior entuziast
mda, si eu sper la fel 🙂 poate se livreaza de data asta :))))

messeriasu
Junior entuziast
Same here.... astept un sms de la magazin ca a sosit telefonul, dar încă nu am primit nimic....

Festinalente1
Junior
Eu am ridicat ieri telefonul din shop. Cu precomanda facuta pe 16 noiembrie .

bogdancip
Junior
Si eu am primit ieri mesajul, mi-a saltat inima din piept pentru un moment dar parca vad ca nu ajunge zilele astea:(

Catta
Junior entuziast
@festinalente1, ce capacitale? culoare? ca si eu am facut comanda tot in shop pe 16 noiembrie, si mai important ce oras? 🙂

BogdanAk
Junior entuziast
@DanielaH se poate verifica si la mine? Stiu ca nu am facut comanda demult dar poate am noroc.

mada_bmd
Junior
si eu tot pe 16 am precomanda, si in 21 am primit mesaj ca e in procesare, de atunci...nimic, pro sau pro max? a mai primit cineva?

Catta
Junior entuziast
Din ce am mai văzut aici... au mai primit persoane

Catta
Junior entuziast
am primit si eu mesaj ca imi expira cele 30 de zile...