anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Când vor ajunge la cumpărători iPhone 12 Pro Max achiziționate prin precomandă?

Anesdor
Junior
Vor ajunge in data de 13 sau pt ca ziua coincide cu Black Friday or sa mai întârzie o saptamana?
377 Răspunsuri 377

Sorina_2
Începător
Eu am renuntat si am comandat telefonul la emag. Ajunge maine. Sper sa primiti cat mai curand vesti bune!

Irina98
Junior
Ați mai primit careva ceva răspunsuri/informații legate de precomenzi si cand vor ajunge...?

Vdc
Începător
Astept și eu mail!

Catta
Junior entuziast
Eu am trimis email cu date cerute... probabil mâine dacă o sa primim cei care am răspuns la email o sa aflam ceva informații

AdrianNeagu90
Începător
@DanielaH, ce informatii aveti nevoie prin e-mail pentru a verifica status-ul precomenzii ?

Elena_34
Junior entuziast
Nu am primit nimic momentan insa am fost ieri in magazin ca sa prelungesc comanda si mi au spus cei de acolo ca sunt probleme cu max urile. Întârzierile sunt din cauza celor de la apple care nu au livrat la timp telefoanele si inca persista problemele.

DanielaH
Moderator
Am trimis toate situațiile voastre către colegii noștri pentru a fi verificate punctual. Vom reveni cu mesaje private pe măsură ce vom primi răspunsuri. Mulțumim pentru înțelegere.

messeriasu
Junior entuziast
Mulțumim frumos Daniela, asteptam cu nerăbdare mesajele de la Orange!

Catta
Junior entuziast
Asteptam asteptam..:)

Irina98
Junior
Și eu astept...sper sa primim dupa o luna un răspuns...

mada_bmd
Junior
cum putem vedea statusul comenzii?

bogdancip
Junior
A primit cineva un raspuns pozitiv sau macar ceva informatii clare? sau toti am primit aceiasi poveste cum ca nu sunt in stoc si ca poate, poate in 10-14 zile vor ajunge

Elena_34
Junior entuziast
nu, acelasi raspuns l-am primit si eu . 🙂

Catta
Junior entuziast
Evident și eu...... se întreabă Apple dacă poate onora comenzile in 10-14 zile... deci nu e nimic sigur nici varianta asta .

Elena_34
Junior entuziast
Mda... Ce sa zic, mai asteptam 14 zile. Dar nu stiu daca lucratoare sau calendaristice.