anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Când vor ajunge la cumpărători iPhone 12 Pro Max achiziționate prin precomandă?

Anesdor
Junior
Vor ajunge in data de 13 sau pt ca ziua coincide cu Black Friday or sa mai întârzie o saptamana?
377 Răspunsuri 377

messeriasu
Junior entuziast
Salut, eu am comandat in magazin acum o săptămâna jumate. Am primit sms de informare ca comanda este in curs de procesare joia trecută... de atunci nimic... sper sa vina 12 max-ul pina vineri... va țin la curent...

bogdancip
Junior
Eu am facut precomanda in magazin pe 6 .11 si nu a venit nici pana azi:(

Elena_34
Junior entuziast
si eu am facut precomanda in magazin pe 6 Noiembrie si nimic pana acum, doar un mesaj " comanda este in procesare " .

Elena_34
Junior entuziast
Buna:) Din cei care au primit saptamana trecuta sms-ul " comanda ta este in procesare" au primit ceva notificari astazi ca a ajuns comanda in magazin ?:) Multumesc

messeriasu
Junior entuziast
Eu nu am primit mesajul ca a ajuns telefonul in magazin... se poate cere awb-ul de la magazin sa putem urmări și noi comanda??

Cituandu
Începător
Comanda data pe 6.11 iphone 12 pro max pacific blue 256 gb nu se stie nimic in shop, sunt curios daca a primit cineva sau sunt printre singurii care nu au primit cu toate ca am prima precomanda !!

Elena_34
Junior entuziast
Nu, nu esti singurul. Am intrebat si eu in magazin si mi s-a spus ca dureaza 30 de zile cu posibile întârzieri. Ma astept sa vina pana de Crăciun .

bogdancip
Junior
Eu am sunt sambata la 300 si au zis ca posibil sa ajunga pe 25-26/11

Elena_34
Junior entuziast
Super :). Sper sa fie asa.

alex_a_
Junior entuziast
Am facut precomanda la 10am in data de 6.11 si nici pana acum nu a venit telefonul. La emag au fost ceva livrari dar se pare ca orange nu prea a onorat comenzile.

messeriasu
Junior entuziast
Apreciez ca nesatisfăcătoare comunicarea Orange referitoare la comenzile date pentru aceste telefoane. Sint atitea persoane care au comenzi de cel puțin doua săptămîni iar Orange nu este in stare sa vina cu un mesaj coerent. Începe să-mi para rău ca m-am portat... măcar știam de la început și luam telefonul la liber....

alex_a_
Junior entuziast
In general nu sunt probleme dar anul acesta vad ca nu onoreaza comenzile. Astazi am observat ca au aparut in multe magazine concurente telefoanele in stoc inclusiv cele de 128gb

Elena_34
Junior entuziast
Mda.. Sa nu mai spun ca in magazin daca te duci sa intrebi ceva referitor la aceste comenzi agentii nici macar nu se chinuie cumva sa verifice ba mai mult iti spun 'haideti ca nu cred ca este neaparat sa aveti telefonul acum " in conditiile in care tu ca si cumparator dai niste banii pt niste targete ale celor din magazine sau poate pur si simplu telefonul ala este un cadou pt cineva si ai nevoie de el, te bazai pe el. Mie din magazin domnisoara draguta care mi a spus ca nu am nevoie de el acum neaparat mi aspus ca dureaza 30 de zile.

Catta
Junior entuziast
Am facut si eu comanda intr-un magazin pe data de 16.11...si la fel...30 de zile isi asuma ca il livreaza...am primit mesajul ca s-a procesat comanda pe 21.11.. de atunci...inca nimic...

Sorina_2
Începător
Si eu am dat comanda printr-un reprezentant Orange pe data de 13 Noiembrie pt un ProMax Pacific Blue. Din ce am inteles saptamana trecuta inca nu primisera aceasta culoare si spera ca saptamana aceasta sa aiba ceva noutati. Este miercuri si momentan n-am primit nicio veste, cred si eu ca de Craciun vom primi telefoanele....