anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Când o să apară IPhone 13 pro max din nou în stoc?

beatrice29
Începător
Când o să apară IPhone 13 pro max din nou în stoc?
6 Răspunsuri 6

teacher_
#StarMember
Salut! La întrebarea asta nu știe nimeni raspunsul cu exactitate. Poți să introduci adresa ta de mail in pagina produsului și vei fi anunțată când va reveni in stoc.

Viocat
Senior certificat
Daca doresti telefonul mai bine faci precomanda in magazin. Pana cand te anunta ca sunt pe stoc in email si il citesti telefonul ar putea fi zburat de pe raft spre o precomanda.

FLo1
#StarMember
GREȘIT!! Foarte greșit. Răspunsul se cunoaște, dar întrucât nu se poate da cu flit clienților așa pe față, în văzul tuturor, se afișează oglinda necunoștinței și a incertitudinii, ”masca” aceea care va determina clientul să mai aștepte și să nu caute în altă parte (magazin) sau la alt furnizor telecom.

Bugnar_Tudor
Explorator entuziast
Bună Beatrice. Nu știm cu exactitate, însă trebuie să oferi adresa ta de emal acolo pe site atunci când te uiți la disponibilitatea pe stoc și vezi notificare prin email, adică la anunță-mă când revine.

Crepe
Junior
Nu cred ca o sa revina prea curand. Eu astept un pro max din octombrie, pe baza de precomanda. Deci...fa precomanda, dar NU LA ORANGE. Incearca emag. Ei au bunul simt sa iti spuna cand primesc stocuri si cam cat dureaza real o precomanda in fct de culoare/memorie.

doru93
Junior
Nu știu ce planuri are Orange, dar eMag spune că va livra precomenzile începând cu 20 februarie 2022.