anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Aveți Samsung GALAXY S9 şi S9 Plus? Veți primi update la Android 10!

Anonim
Neaplicabil

Samsung GALAXY S9 şi S9 Plus au primit update la Android 10, inclusiv în România.

Aveți un asemenea terminal? Ce schimbări importante au apărut cu acest update?

Sursa:

https://gadget.ro/samsung-galaxy-s9-si-s9-plus-au-primit-update-oficial-la-android-10-inclusiv-in-romania/

64 Răspunsuri 64

MihaiBogdan
Începător
Da,dar totusi restul operatorilor au update-urile la zi

Ascary
Campion certificat
cocolosh si totusi cu Note 9 achizitionat de la Orange am primit de acum o luna upgradele,plus inca doua update-uri

Anonim
Neaplicabil
Ascary, Note 9 era programat la update înaintea lui S9 🙂

MihaiBogdan
Începător
Parerea mea este ca nu isi dau interesul. Pentru ca nu cred ca intampina probleme atat de mari incat sa amane atat actualizarea

klain75
Începător
Sigur ca nu isi dau interesul.In casa cu o cartela de vodafone am 4g+ fata de h+ dar 4g .(mai rar.) cat înregistrează Orange Deci daca citeste operatorul sper sa fie de bine.

Gianni
Cunoscător certificat
Probabil depinde și de numărul de abonați pe care îi are. Orange e mult mai meticulos și vrea să facă ca totul să meargă bine.

MihaiBogdan
Începător
Exact. Orange avand mai multi ar trebui sa ofere servicii mai bune clientilor ceea ce nu se intampla

MihaiBogdan
Începător
Imi retrag cuvintele . Tocmai ce am primit actualizarea.

Vio73
#StarMember
Foarte bine că s-a rezolvat! Felicitări!

Anonim
Neaplicabil
@MihaiBogdan, să ne spui ce părere ai despre actualizare. Ce modificări îți plac? Ce anume te nemulțumește?

Ascary
Campion certificat
Nu stiu cata lume observa diferentele. Poate se asteapta la un nou look 🙂 insa el ramane acelasi cu cel pe care l-a setat utilizatorul pe telefon. Doar bara de notificari sa o remarce 🙂

Andrei_22
Începător
Este cineva cu telefon cumparat la liber care nu a primit actualizarea inca pe S9+?

MihaiBogdan
Începător
Toata lumea cu s9/s9+ cumparat la liber a primit actualizarea

Miha_Z
#StarMember
Si eu am S9 plus la liber si am primit de saptamana trecuta update. In schimb mie nu-mi place fundalul pe negru din aplicatii.

Andrei_22
Începător
Am intrebat pentru ca eu am un S9+ dual sim luat la liber si inca nu am primit inca nici o actualizare de la ei. Am verificat si pe laptop pe Smart Switch si eram curios daca mai sunt persoane care nu au nimic inca.