anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Aveți Samsung GALAXY S9 şi S9 Plus? Veți primi update la Android 10!

Anonim
Neaplicabil

Samsung GALAXY S9 şi S9 Plus au primit update la Android 10, inclusiv în România.

Aveți un asemenea terminal? Ce schimbări importante au apărut cu acest update?

Sursa:

https://gadget.ro/samsung-galaxy-s9-si-s9-plus-au-primit-update-oficial-la-android-10-inclusiv-in-romania/

64 Răspunsuri 64

Anonim
Neaplicabil
@Trixen, mulțumim pentru detalii! Sper ca acest update să te ajute să-ți folosești smartphone-ul la maxim.

MihaiBogdan
Începător
Banuiesc ca intarzierea este din cauza faptului ca telefoanele cumparate de la orange au softul personalizat de ei. Si de aceea cred ca mai intai se ocupa de aplicatiile lor pentru a fi compatibile cu android 10 si dupa vor face si actualizarea propriu-zisa(asta este strict parerea mea)

Ascary
Campion certificat
Nu Mihai,nu are nici o legatura. Eu am primit upgrade la Android 10 de acum o luna de zile plus inca doua update-uri Android 10,ultimul chiar azi.

MihaiBogdan
Începător
Inteleg . Dar totusi stie cineva o data cu aproximatie pentru actualizare ????

Anonim
Neaplicabil
@MihaiBogdan, de obicei update-urile de sistem vin gradual. O să-l primești și tu curând!

klain75
Începător
Am primit actualizarea la Android 10 pt s9 plus single sim 128gb pe cartela prepay vodafone.multumesc dl Mihai pt sugestie

Ascary
Campion certificat
@klain,care sugestie?!

MihaiBogdan
Începător
Klain75 ai telefonul cumparat de la orange ?

klain75
Începător
E telefon cumparat la liber ,aveam o cartela de vodafone si am incarcat cu o optiune...am deschis telefonul si mi-a aparut mesajul de actualizare

MihaiBogdan
Începător
Nu are legatura cu cartela . Ai primit actualizarea pentru ca este normal sa o primesti . Doar ca cei de la orange isi "respecta" atat de mult clientii incat au intarziat actualizarea cu o luna deocamdata. Si presimt ca nu o sa vina prea curand ...

klain75
Începător
nu am memorat exact cine a zis ca vodafone are actualizarea .am cautat pe sammobile si am gasit dar intr-un mod complicat si riscant pt tel.deci am incercat varianta cu cartela sim vodafone

MihaiBogdan
Începător
Cred ca confunzi 🙂

Ascary
Campion certificat
Klain ne bucuram ca ai primit actualizarea si sa speram ca si ceilalti colegi care inca nu au primit-o, sa o primeasca cat de curand.

MihaiBogdan
Începător
Eu tot nu am primit-o. De fapt nimeni cu s9 cumparat de la orange nu a primit-o . Felicitari orange . Prima si ultima data cand mai cumpar ceva de la ei "m-am lins pe bot"

Anonim
Neaplicabil
Dezavantajul unui smartphone cumpărat de la operator este că va primi update-urile mult mai târziu față de un terminal cumpărat "la liber". Va veni și update-ul dar trebuie să aveți răbdare! Motivul de mai sus m-a făcut să achiziționez telefoane la liber versus cele de la operator! 🙂