anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Aveți Samsung GALAXY S9 şi S9 Plus? Veți primi update la Android 10!

Anonim
Neaplicabil

Samsung GALAXY S9 şi S9 Plus au primit update la Android 10, inclusiv în România.

Aveți un asemenea terminal? Ce schimbări importante au apărut cu acest update?

Sursa:

https://gadget.ro/samsung-galaxy-s9-si-s9-plus-au-primit-update-oficial-la-android-10-inclusiv-in-romania/

64 Răspunsuri 64

MihaelaC
Community Manager
Community Manager
@cocolosh mulțumim pentru informare. Cunoști pe cineva cu un astfel de telefon? Dacă da, ne poți spune câteva schimbări? Îți sugerăm, pe viitor, pentru astfel de subiecte despre update-uri să avem un topic general. Ce părere ai?

Anonim
Neaplicabil
@MihaelaC, nu dețin acest model și nici nu am cunoscuți care au acest smartphone. Eram curios ce schimbări aduce acest update (software, baterie, cameră, etc.). Da, ideea unui topic general este excelentă! Poate avem vreun membru în comunitate care ne poate lămuri. 🙂

Miha_Z
#StarMember
Eu am Samsung S9+, dar inca n-am primit actualizare la Android 10. Ultima actualizare a fost in noiembrie.

Anonim
Neaplicabil
@Miha Z, îl vei primi curând. Actualizarea se face gradual.

Miha_Z
#StarMember
Voi reveni cu pareri.

Ascary
Campion certificat

Poate mai dureaza putin. Vad ca in Romania deja au inceput trecerea la Android 10 pe S9 si S9+. Pe Note9 l-am primit cu ceva timp in urma dar era foarte instabil,apoi peste doua zile a urmat inca un update si OS-ul a devenit cursiv. Sa vedem cum se va comporta pe S9 dar nu cred sa fie probleme.

Mai multe info despre upgrade la S9 aici:

https://gadget.ro/samsung-galaxy-s9-si-s9-plus-au-primit-update-oficial-la-android-10-inclusiv-in-romania/

Vio73
#StarMember
Așteptăm cu interes pe toate modelele mai noi această trecere!

Trixen_old
Cunoscător
Din ce am vazut, s-a inceput actualizarea S9 si S9+ la modelele single SIM. Eu am dual-sim (SM9600) si pare sa mai dureze. Am intrat pe diferite forumuri si nu am vazut nici macar firmware-ul. Revin cu feedback dupa ce primesc si eu actualizarea la UI 2.0 si Android 10. 🙂

klain75
Începător
Am s9 plus dar am primit doar actualizarea de securitate

Ascary
Campion certificat
Urmeaza sa primesti si Android 10 in curand. Putina rabdare 🙂

MihaiBogdan
Începător
Eu folosesc un s9 si nu am primit inca actualizarea la android 10

Ascary
Campion certificat
In curand Mihai o sa primesti. Verifica daca update software e pus pe automat

MihaiBogdan
Începător
Stie cineva estimativ cam cand va veni actualizarea ?

cell_vmc
Junior entuziast
E iminenta trecerea la A 10