anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

As vrea să cumpăr un iPhone 12 mini

Andreeapatricia
Începător
As vrea să cumpăr un iPhone 12 mini însă am prelungit abonamentul luna trecută. Oare aș putea să îl mai prelungesc pentru a lua telefonul sau va trebui să îmi fac alt abonament pe alt nume pentru a-l lua la prețul de prelungire al abonamentului? Si pot face un abonament special pentru a lua telefonul in rate sau trebuie neapărat să am abonament de dinainte?
1 Soluţie acceptată‚

Jay
Campion certificat
Salut! Dacă ai prelungit abonamentul și nu ai făcut achiziție de telefon, ar trebui sa poți lua un telefon.. gasesti informația despre data la care poti face achiziție de telefon, în contul de client My Orange, varianta desktop.. Ai încercat sa faci o simulare de achizitie din contul de client? Acolo vei vedea si cat te costa cu abonamentul actual și cât ar fi cu alte variante de abonament si in ce condiții poti face achiziția, daca istoricul tau permite și rate.. Dacă ai făcut și achiziție de telefon, abia dupa 18 luni de la prelungirea anterioară, poti lua un telefon prelungind același abonament..

Vizualizare soluţie în postul original

1 Răspuns 1

Jay
Campion certificat
Salut! Dacă ai prelungit abonamentul și nu ai făcut achiziție de telefon, ar trebui sa poți lua un telefon.. gasesti informația despre data la care poti face achiziție de telefon, în contul de client My Orange, varianta desktop.. Ai încercat sa faci o simulare de achizitie din contul de client? Acolo vei vedea si cat te costa cu abonamentul actual și cât ar fi cu alte variante de abonament si in ce condiții poti face achiziția, daca istoricul tau permite și rate.. Dacă ai făcut și achiziție de telefon, abia dupa 18 luni de la prelungirea anterioară, poti lua un telefon prelungind același abonament..