anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Abonament si rata pentru telefon

Bianca_6
Începător
Rata pentru samsung galaxy s20 plus este de 125lei pe luna? Si pot lua telefonul cu abonament de 8 euro pe lună?
5 Răspunsuri 5

Jay
Campion certificat
Buna! De unde ai aceste informatii? Ai facut o simulare in contul tau sau..? Mi se pare cam putin 125 lei.. nu cumva trebuie sa dai si un avans? Sau ti se scad niste puncte thank you?..

Bianca_6
Începător
Vreau sa ma mut din alta retea la orange si am văzut la s20 ca rata este de 125de lei pe lună și de asta intreb daca pot face rata cu prețul acesta daca am abonament de 8-10 euro pe lună

Diana
Cunoscător
Abonamentul de 8 euro este fara roaming si telefon in rate se poate lua doar la prelungire de contract nu cred ca merge la abonat nou din ce arata magazinul online , dar nu specifica nimic pentru portare.Mergi la Orange Shop

Jay
Campion certificat
Am înțeles.. din ce știu eu, ca sa beneficiezi de telefon in rate pe factura, trebuie sa fii abonat Orange de minim 18 luni.. In urma întrebării tale am făcut și eu o verificare.. mie îmi arăta, la abonament de 10 €, rata de aproximativ 140 lei.. dar, eu sunt abonat de multi ani.. Am pus mai multe link-uri in acest topic, daca vrei sa vezi mai multe informații.. https://comunitate.orange.ro/questions/2383635-vin-orange-numar-retea-cumpar-telefon-rate

Vio73
#StarMember
Dacă ești nou abonat, nu prea se poate deloc cu rate pe factură. Poate rate prin intermediul unor carduri de cumpărături! Oricum, și eu zic să întrebi la un magazin Orange.Succes!