anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Știați că Apple nu permite folosirea telefoanelor sale de catre personajele negative din filmele Hollywoodiene?

Ascary
Campion certificat
Pare amuzant dar chiar asa este. Politica Apple nu permite folosirea in filme a telefoanelor sale de catre personajele negative. 🙂
1 Soluţie acceptată‚

Jay
Campion certificat
Chiar este amuzant :)))) Ce treaba au ei cu cine foloseste dispozitivele, daca au fost platite?!.. Nu mai sunt proprietatea lor, nu?!..

Vizualizare soluţie în postul original

9 Răspunsuri 9

Jay
Campion certificat
Chiar este amuzant :)))) Ce treaba au ei cu cine foloseste dispozitivele, daca au fost platite?!.. Nu mai sunt proprietatea lor, nu?!..

Razvan
#StarMember
Nu știam, mulțumesc de informație. Care o fi scopul? Sa nu le iasă șifonat brandul. 😄

Miha_Z
#StarMember
Nici eu nu stiam. Nici macar in filme nu vrea ca imaginea sa-i fie afectata si pusa intr-o lumina proasta.

DanielaH
Moderator
Amuzant, într-adevăr! Această regulă nu este obligatoriu limitată la telefoane Apple. Compania are astfel de reguli pentru orice tip de dispozitiv electronic pe care îl vinde.

Vio73
#StarMember
Nu știam! Țin foarte mult la propria imagine, ceea ce nu cred că e rău.

Romeo_
Senior certificat
:))))) eu ii inteleg ca tin la imaginea lor dar daca eu ti-am platit telefonul nu imi spui tu mie cum sa-l folosesc.Dupa ce ca iti dau o gramada de bani imi mai si impui cum sa-l folosesc?;)))) Pai imi cumpar Samsung...aia vand mai ieftin si au mai putine “pretentii” :)))

Anonim
Neaplicabil
Dar dacă personajul negativ vrea să își folosească ultimul model de iPhone, al lui, cumpărat de el, nu are voie? Trebuie să ceară permisiunea Apple? :))))))

Vio73
#StarMember
Fiecare cu alegerile lui @romeo!

Viorel_4
Junior entuziast
Interesant dar nu știam.