anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Încheiat] Livrare precomanda Galaxy S22 Ultra

alexandrad10
Junior
Buna.
Pe pagina principala Orange vad mesajul "Alege Galaxy S22 Ultra si bucura-te de el inainte de 25 februarie", dar pe pagina produsului data de livrare este vineri 11 martie 2022.
Ce parere aveti? Cand ar trebui sa ma astept sa-mi fie livrat telefonul?
Mersi!
1 Soluţie acceptată‚

Salut! Precomenzile pentru telefoanele Samsung Galaxy S22 Ultra 5G, Samsung Galaxy S22+ 5G si Samsung Galaxy S22 Ultra 5G pot fi efectuate pana la data de 10.03.2022, iar livrarea se va face incepand cu data de 11.03.2022. De asemenea, castile vor fi oferite in limita stocurilor disponibile.

Vizualizare soluţie în postul original

106 Răspunsuri 106

crocodilul77
Junior
Eu am comanda facuta in magazin in 12.02.2022 si tot la fel...nimic

razkore
Junior
Aveti idee daca telefoanele de la precomanda primesc CSC ROM sau ORO?

crocodilul77
Junior
Acum schimbara iar termenul de livrare: 22.03.2022!!!!! In ritmul asta...o sa primim telefoanele la vara

Zoly
Junior
Deja incepe sa fie prea de tot. E si prea tarziu sa mai faci ceva. Nici nu au comandat destule fiindca majoritatea din gama S22 nu mai sunt disponibile. Am zis eu ca nu avem nici o sansa sa il primim inainte de 11 martie, dar nici asa. Evomag si mai ales Vodafone livreaza deja produsele. Sunt deja de vanzare pe olx cu garantie de la ei. E clar ultima mea precomanda la Orange, fara discutii.

FLo1
#StarMember
”Ultima”.... până la următoarea. Alții aleg alternativa de rezervă sau altă soluție convenabilă. Plânsul și frustrarea nu rezolvă problema niciodată, indiferent de cauză, scop, domeniu. Baftă în alegerile toturor.

Zoly
Junior
E ultima cu siguranta FLo1, fiindca a fost si prima mea precomanda. Nu ma intereseaza in general sa am printre primii un telefon, fiindca nu il cumpar ca sa ma laud cu el si sa folosesc 5% din capacitatea lui. Il cumpar, ca sa ii folosesc capacitatile la 80-90%. Din pacate mi-am incalcat principiile, fiindca nu cred in viitor, traiesc azi. Nu imi place sa astept dupa ceea ce imi doresc si imi si permit. Invatam doar din greseli.

crocodilul77
Junior
Si la mine e prima si ultima experienta cu Orange. O sa renunt si la precomanda si la abonament. Am facut portare de la Vodafone ca sa ma pot folosi de functia number share pe smartwatch, dar o sa renunt. La vodafone am comandat in fiecare an, la precomanda seria S de la Samsung (de cand a aparut), livrarea efectuandu-se chiar in ziua lansarii oficiale in Romania. Am vorbit ieri la Vodafone si daca dau azi comanda, vineri (25.02.2022) ajunge la mine. RUSINE ORANGE!!!

Mie îmi apare pe magazinul online că se livrează pe 25 februarie.Cred că depinde de când ai făcut precomanda.

crocodilul77
Junior
Dragos, eu am facut comanda intr-un orange shop deoarece nu eram client orange si nu puteam face comanda online. Probabil tu ai facut comanda online. In ce data ai facut precomanda?

Am făcut online într-adevăr pe 10 februarie.De atunci îmi apare termenul de livrare 25.02

crocodilul77
Junior
Am prieteni care au facut precomanda la Samsung Romania si astazi au primit mail ca telefonul a fost ridicat de curieri

Zoly
Junior
Dupa cum zice Dragos, e clar pentru comenzile online. Pana pe 10.02 seara la 20:06 cand am plasat eu comanda, s-a epuizat stocul de 25 februarie. La mine deja e 10 martie, iar comenzile plasate in aceste ultme zile sunt cu 22 martie. O chestie super urata cu, care Orange si-a atras din nou clienti.

Nhagm
Junior entuziast
Eu am făcut comanda in 10 la ora 18:00, dar termenul tot 10 Martie e.

Zoly
Junior
Daca il primim de Pasti sa fim fericiti. Cea mai proasta si dezamagitoare alegere pe care am facut-o in domeniul GSM.

Salut! Precomenzile pentru telefoanele Samsung Galaxy S22 Ultra 5G, Samsung Galaxy S22+ 5G si Samsung Galaxy S22 Ultra 5G pot fi efectuate pana la data de 10.03.2022, iar livrarea se va face incepand cu data de 11.03.2022. De asemenea, castile vor fi oferite in limita stocurilor disponibile.