anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Încheiat] Black Friday 2020 (preturi smartphone-uri)

Anonim
Neaplicabil
Salutare tuturor,
Aveți vreun "pont" de prețuri cu adevărat bune la smartphone-uri cu ocazia Black Friday 2020?
M-ar interesa un telefon cu Android și Snapdragon 865/865+.
Până acum nu am găsit o reducere interesantă.
Știu că e posibil să mai apară promoții de Black Friday 2020 dar poate mi-a "scăpat" mie ceva! 😉
8 Răspunsuri 8

FaraUnID
Campion certificat
Ai un buget maxim? Eventual o marca / model / speficatii minime? Sa restrangem putin lista! Perfect adevarat: Anul acesta, Black Friday-ul rrromanesc este o gluma proasta, iar ofertele sunt de toata jena si la un minimum low posibil. Adica reconditionate vandute mai scump decat produsul nou. Nu ca in anii trecuti a fost ceva extraordinar, dar macar a mai miscat ceva. Ai putea sa astepti adevaratul Black Friday, adica cel din afara, Black Friday-ul international si sa te orientezi spre ofertele magazinelor oficiale sau cele deja consacrate.

Anonim
Neaplicabil
@FaraUnID, m-am gândit cam așa: Xiaomi, Oppo, OnePlus Buget: 2000-3000 Specificații minime: display 90hz, Snapdragon 865, 128 GB memorie internă, 6 GB RAM

FaraUnID
Campion certificat
- La Orange, la fidelizare sau abonament nou ai Oppo Find X2 in varianta cu 256 GB / 12 GB RAM (display la 120Hz, HDR10+, 800 nits) cu 26% reducerea de Black Friday + valoare punctele OTY x 3 + o extra-reducere de 80 euro prin programul Buy Back 5G. Cu putin noroc il poti obtine la un pret corect. - La Altex ai Oppo Reno3 PRO 5G in varianta 256 GB / 12 GB RAM (display 90Hz, 500 nits) la 2290 lei pret la liber. Cei drept Reno3 PRO 5G are doar Snapdragon 765G si este un telefon lansat in 2019. - In bugetul de 3000 lei mai gasesti OnePlus 8T+ 5G, Xiaomi Mi 10T 5G, Xiaomi Mi 10T Pro 5G.

Anonim
Neaplicabil
Mulțumesc, astea l-am văzut și eu, înseamnă că nu mi-a "scăpat" nimic. ;) Cel mai probabil voi lua în calcul Xiaomi dar voi mai aștepta să văd ce oferte de Black Friday mai apar (în jur de 13 noiembrie).

FaraUnID
Campion certificat
Black Frdiay pe site-ul oficial OnePlus https://www.oneplus.com/ro/event/black-friday-2020 - OnePlus 8 in varianta 8GB RAM cu 128 GB spatiu stocare la pretul de 499 euro (redus de la 649 euro); - Pachet PROMO OnePlus 8 Pro in varianta 12 GB cu 256 GB spatiu de stocare + casti OnePlus Bullets Wireless Z la pretul de 849 euro (redus de la 999 euro); Tot ce aveti de facut este sa adaugati codul BF2020 la finalul comezii pentru a beneficia de preturile promotionale listate, adica de o reducere de 150 euro din pretul intreg. - OnePlus 8 in varianta 12 GB RAM + 256 GB spatiu de stocare la pretul de 599 euro (redus de la 699 euro) la utilizarea codului promotional FRIDAY2020. Transportul este GRATUIT pentru comezile mai mari de 100 euro.

Anonim
Neaplicabil
Din păcate, nu am achiziționat nimic. Reducerile (sau mai bine zis "reducerile") au fost extrem de mici pentru modelele urmărite de mine. Se pare că voi mai aștepta până voi schimba telefonul actual. Off topic: dețin un Huawei P20 care se mișcă la fel ca în prima zi și cred că pot aștepta până la începutul anului când sunt anunțate câteva modele noi. Mi-aș dori un ecran mai mare și o cameră mai bună. Mă "mănâncă" tare să iau în calcul și modelele de la Huawei, chiar dacă nu au Google Service dar nu sunt 100% convins că e cea mai bună variantă.

FaraUnID
Campion certificat
Daca nu depinzi foarte mult de GMS (aplicatii bancare, portofel electronic, plati NFC, E.ON, Enel, etc), telefonele Huawei fara GMS sunt o varianta cat se poate de viabila.

Anonim
Neaplicabil
Din păcate depind destul de mult. Mai aștept, vedem ce noutăți vor apărea anul viitor.