anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Precomenzi Iphone 13 pro Orange Shop

Cristi34
Junior entuziast
Buna Seara ,am intrebare. Precomenzile din Orange Shop cand se vor onora.... pentru ca astept de ceva timp...
14 Răspunsuri 14

delfinas
#StarMember
Cristi, bun venit in Comunitate!!! Cand va sosi marfa de la producator... Lanseaza modele, dar nu se gandesc cum vor onora comenzile, Ce model ai comandat?

Cristi34
Junior entuziast
Iphone 13 pro 128GB graphite si gold, un prieten a facut comanda in acealesi timp si l-a primit pana la urma, cum se fac precomenzile astea cine prinde este norocos?

delfinas
#StarMember
Eu zic sa mai faci o vizită la Orange Shop...

Cristi34
Junior entuziast
Le-am facut vizita aproape saptamanal cu bunul simt sa intreb politicos. de sunat nu prea am eu incredere ca vor suna...

delfinas
#StarMember
Și ce răspunsuri ți-au dat?

Cristi34
Junior entuziast
Nu stiu nici ei, sa mai astept. daca nu sa mai fac prelungirea de precomanda si alte chestii, si scuze ieftine. 😞

delfinas
#StarMember
Cum adică să faci prelungire de precomandă? Are o dată limită? Tu ai și plătit ceva avans și ți-ai mărit abonamentul pt a avea acest telefon?

Cristi34
Junior entuziast
Am mai multe numere de telefon, avansul a fost mic. prelungirea de abonament nu am facut-o inca, au zis la momentul in care vin telefoanele. da 30 de zile

Crepe
Junior
Cred ca momentan intrebarea e cand o sa primim si noi vreo informatie, nu cand se vor onora comenzile. =))) Angajatii orange nici macar nu isi dau interesul sa sune mai departe pentru a incerca sa te ajute. Cine nu stie cand primeste stocuri? Alte magazine cum stiu acest lucru?

Cristi34
Junior entuziast
Asta ma intreb si eu cat odata....

Cristi34
Junior entuziast
Ne mai vin si noua telefoanele Orange s-au mai asteptam Apple are curs de livrea acum 1-2 saptamani ce facem...

Bogdan_1109
Începător
Ați primit telefoanele?

Cristi34
Junior entuziast
Da cine a mai stat după ele doar 1 am recurs la ip13 normal.

Crepe
Junior
@Bogdan, nu am primit nimic. S-au facut 10 sapramani. Intre timp am dat si o precomanda la emag si o iau pe cea care ajunge prima.