anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Precomenzi Iphone 13 - magazin

Neaplicabil
Buna ziua,
As vrea sa stiu si eu cum este posibil ca majoritatea precomenzilor facute online sunt deja onorate, dar precomenzile facute in magazin nu? Am facut precomanda in data de 2 si nici pana in prezent nu am fost contactat. Care este logica din spatele organizarii? Am cunoscuti care au facut precomanda in data de 4 si au primit deja telefonul …
Anul trecut s-a intamplat la fel. Suntem nevoiti sa stam si sa asteptam iar cu lunile?
Emag, altex, flanco, etc, toti au primit si vandut telefoane atat in online cat si fizic in magazin. La orange e chiar asa dificil? Nu poti lua legatura cu nimeni. La 300 nu raspunde nimeni, pe site ba nu raspunde nimeni pe chat, ba habar nu au, contacte pentru magazine nu exista. Practic noi, cei care am platit taxa pentru precomanda suntem lasati in “bezna”.
18 Răspunsuri 18

Bogdan_1109
Începător
Ești un norocos, eu am făcut 1 luna fix de când am plasat precomanda și n-am primit niciun răspuns, status...

Crepe
Junior
@Bogdan_1109 si la mine a trecut o luna si 8 zile si nimic. In continuare imi raspund cu "nu avem informatii" in timp ce alte magazine mi-au zis ca in perioada asta dureaza 7 saptamani in medie.

Gabi995
Junior
În 17 am avut 2 luni de cand am făcut precomanda si inca niciun răspuns doar "speram pana de crăciun sa ajunga"

JustAdrian
Începător
astept de 5 luni deja pentru precomanda de 13PM si nimic nici pana in ziua de astazi. dubios!!!