anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Incarcare wireless Orange Neva Jet 5G

Octavian87
Junior
Buna ziua, am achiziționat acum 2 zile un telefon Orange Neva Jet 5G si nu merge încărcarea wireless. In specificații din magazinul online Orange apare ca suportă acest timp de încărcare, la fel si pe Gsmarena. Este o problema cunoscută sau este o problema cu al meu? Am mai gasit si pe un alt forum pe cineva care se plângea de aceasta problema
1 Soluţie acceptată‚

DanielaH
Moderator

La mulți ani tuturor!

În urma sesizărilor voastre am verificat cu colegii noștri și, într-adevăr, încărcarea wireless pentru acest model de telefon nu funcționează.

Informația de pe site din magazinul online a fost deja corectată.

  • Display curbat: da
  • Apel 4G: da
  • Apel Wi-Fi: da
  • Wireless charging: nu

 

Ne cerem scuze pentru această situație și vă mulțumim pentru comentarii și înțelegere.

Vă dorim un an nou minunat!

Vizualizare soluţie în postul original

36 Răspunsuri 36

alinx1
Junior
Si pe linga acele minusuri mai era o chestie cam deranjanta si anume pe fundal negru facea niste umbre ciudate . Nu aveau cum sa fie normale chiar si la un display amoled

maimutica_22
Începător
Cum aflu ceva, va anunt

maimutica_22
Începător
Astăzi la status reparație, imi apare reparat!?!? Sunt tare curios să văd ce au facut. Aștept să mă sune.

alinx1
Junior
Mi-a venit si folia de sticla din china dar cum nu mai am telefonul...

maimutica_22
Începător
REZOLVAT!! Storno telefon, bănuiți înapoi și reziliere prelungire contractuală.

FaraUnID
Campion certificat
Plecand de la discutia de pe acest topic si continunad cu cea de pe acest https://comunitate.orange.ro/questions/2437941-update-software-orange-neva-jet-5g topic, nu au cum sa nu ridici cateva semne de intrebare asupra Smart Testerilor Orange si al relei numarul 1. Reteaua numarul 1, a testat functiile acestui telefon inainte de a-l arunca pe taraba? Cat de pregatiti sunt Smart Testerii acestia? Stiu ce inseamna TESTAREA unui produs? Pe ce criterii sunt selectati?

maimutica_22
Începător
Sunt tare pricepuți la copy-paste.