anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Huawei Watch 3 PRO oferă funcția EKG în Europa?

Anonim
Neaplicabil

Salutare,

ia să vedem dacă putem lămuri o chestiune: Huawei Watch 3 PRO oferă funcția EKG în Europa?

La începutul lunii septembrie 2022 Huawei anunța că Huawei Watch D și Huawei Watch GT 3 Pro oferă funcția EKG în Europa în mod legal.

Pentru Huawei Watch 3 Pro funcția ar fi disponibilă încă din luna iulie 2022 dar numai în China din câte am putut eu afla scormonind prin abisurile internetului.

Voi știți altceva? A nu se confunda Huawei Watch 3 Pro cu Huawei Watch GT 3 Pro: primul are eSIM, al doilea nu...

1 Soluţie acceptată‚

DanielaH
Moderator

Salut!

Am pus și noi întrebarea ta colegilor noștri. Ne-au răspuns că Huawei Watch 3 PRO nu oferă funcția EKG în Europa, ci doar GT3 PRO.

Vizualizare soluţie în postul original

3 Răspunsuri 3

DanielaH
Moderator

Salut!

Am pus și noi întrebarea ta colegilor noștri. Ne-au răspuns că Huawei Watch 3 PRO nu oferă funcția EKG în Europa, ci doar GT3 PRO.

Anonim
Neaplicabil

@DanielaH așa mi-au spus și cei de la Huawei... astăzi...

Pololică
#StarMember

Cand au decis sa foloseasca Apple ca sursa de inspiratie, Huawei cred ca au scapat cateva lucruri: au multe modele cu functii (putin) imprastiate si nu cele mai clare informatii daca un model anume are sau nu.

PS: nu zic ca Apple e sfant in domeniu (doar IPhone 14 are procesorul...de anul trecut de pe 13 [Pro?]), iar versiunile Pro ("simplu" si Max) vin cu nou procesor).