anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Încheiat] Livrare precomanda Galaxy S22 Ultra

alexandrad10
Junior
Buna.
Pe pagina principala Orange vad mesajul "Alege Galaxy S22 Ultra si bucura-te de el inainte de 25 februarie", dar pe pagina produsului data de livrare este vineri 11 martie 2022.
Ce parere aveti? Cand ar trebui sa ma astept sa-mi fie livrat telefonul?
Mersi!
1 Soluţie acceptată‚

Salut! Precomenzile pentru telefoanele Samsung Galaxy S22 Ultra 5G, Samsung Galaxy S22+ 5G si Samsung Galaxy S22 Ultra 5G pot fi efectuate pana la data de 10.03.2022, iar livrarea se va face incepand cu data de 11.03.2022. De asemenea, castile vor fi oferite in limita stocurilor disponibile.

Vizualizare soluţie în postul original

106 Răspunsuri 106

Julyx
Junior
Trebuia sa ajungă mâine conform Orange, a ajuns azi, Black 256 + căști, încă ma joc pe el, camera suge multă baterie,în rest pare ok. Comanda magazin online pe 10.02 ora 12:50.

mihai_13
Maestru
pai acum 5 zile ai scris ca ai reziliat cu Orange :)) ""Deja am vorbit la 300 si o sa reziliez abonamentul fara vreo taxa suplimentara. Referitor la precomanda, am vorbit cu cei de la Orange shop si imi vor returna taxa de precomanda (10 euro).""

razkore
Junior
@AndreiUngur Multumesc frumos pentru raspuns, telefonul are CSC EUX, ceea ce este bine 😄

crocodilul77
Junior
Am vorbit la 300 pentru rezilierea abonamentului si au fost de acord. Nu am facut rezilierea pentru a putea porta nr in reteaua vodafone. Intre timp, Vodafone a marit pretul telefonului. La ora actuala am abonamentul la Orange inca activ, dar in functie de livrarea telefonului, vad ce o sa fac. Daca livreaza Orange inaintea Samsung, raman la ei. Daca nu...

CiprianY
Junior
Comanda pe 10 Feb, ultra 256+buds Livrare 1 Martie

crocodilul77
Junior
@Ciprian, ce culoare are telefonul?

Zoly
Junior
In sfarsit l-am primit si eu, astazi. Comanda 10.02, phantom black-512GB. A fost stress mai mult decat ma gandeam ca va fi.

crocodilul77
Junior
Se pare ca livreaza deocamdata telefoanele black. Eu am comanda data pentru S22 ultra 256gb, green

razkore
Junior
@Zoly pe ce data aveai trecuta livrarea in comanda?

DIABBLO
Începător
Pentru o comanda facuta în orange shop pe 12.02 , 22 ultra 512, negru, se știe vreo data estimata de livrare?

Zoly
Junior
@razkore Data era 10.03.

cata20
Junior
azi l-am primit si eu (in shop), precomanda de pe 10.02...greu cu Orange

razkore
Junior
@DIABBLO ai primit telefonul?

DIABBLO
Începător
Încă nu am primit

crocodilul77
Junior
A primit cineva s22 ultra verde de 256gb? Se pare ca nu exista stoc pentru acest model. Eu am comandat atat la orange (in 12.02) cat si la samsung Romania si inca astept