anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Sugestii adaugare furnizori in aplicatia Orange Money!..

Jay
Campion certificat
In urma testarii aplicatiei OM, desi nu am avut timp sa-mi dau seama de prea multe lucruri, ce pot spune la momentul asta este ca as vedea binevenita o dezvoltare a listei de furnizori care se regasesc in aplicatie.. chiar daca sunt ai concurentei..

Eu am vrut sa achit o factura de tv+internet, de exemplu si, a trebuit sa adaug informatiile manual.. am salvat plata si data viitoare voi schimba doar numarul facturii.. dar, mai sunt si alti furnizori..

Prin dezvotarea listei furnizorilor, ma refer la furnizorii mari, nu la 1001 furnizori mici, de exemplu Digi/RCS.. pentru ca, asa cum am eu de platit serviciile de tv si internet la ei, poate sunt si clienti care au abonamente si in alte retele, sau servicii pe care le ofera si Orange, la alte companii.. sau, diverse abonamente, nu neaparat de telecomunicatii, la alte companii mari.

Voi aveti alte sugestii de furnizori sau alte sugestii legate de OM?
3 Răspunsuri 3

delfinas
#StarMember
Da, ar trebui sa existe o lista cu șabloane pentru companiile mari, pt care se fac des plati, chiar și dintre concurenți: Vodafone, Digi, Telekom...

Razvan
#StarMember
Da, ar fi o idee buna de adăugarea și altor furnizori de servicii de telefonie, cablu TV.

Vio73
#StarMember
Sigur că trebuie adăugați cât mai mulți, mi se pare o idee excelentă!