anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Stoc PlayStation 5

Navzar
Începător
Știți cumva dacă stocul de PlayStation 5 se va reface de Crăciun sau dacă pot da precomanda?
Mulțumesc!
29 Răspunsuri 29

Alexu_2
Începător
Dacă am prins-o pe 10 , când se schimba statusul comenzi , momentan e aprobată .

Pax40
Începător
Ce intreb eu, ori ce spunem noi si ce raspunzi tu... Eu vorbeam de site, de faptul ca shop-ul acela e o mizerie, de faptul ca nu am avut buton de comanda afisat cand produsul era in stoc.... Ce legatura are stocul mic cu platforma voastra si cu gluma accea de shop online? O

Diginalz
Începător
Am inteles ca ati mai primit recent cateva console PS5 in stoc. Desi m-am inregistrat sa fiu atentionat cand se intampla asta, nu am primit absolut niciun semn. Pe langa asta, am inteles ca stocul s-a epuizat in cateva secunde. Intrebarea mea este: aveti vreun sistem sa limitati achizitia consolelor pe o singura adresa sau card bancar? Daca nu, consolele ajung mai departe la bisnitari care le vand la dublu pret. Cu alte cuvintr, nu va pasa de clienti, doar de vanzari 🙂

FLo1
#StarMember
@Diginalz: Orice retailer este în primul rând interesat de vânzări, nicidecum de satisfacția clientului. Atât timp cât balta are pește nu va fi deranj și disconfort mai mare ca al clientului. Eu am mai semnalat-o, dar multe alerte de acest gen au fost "curățate" de housekeep-eri. A devenit obișnuință de altfel. Ce nu înțeleg la voi este de ce insistați sa cumpărați de unde nu găsiți si pe deasupra la prețuri exagerate. Dar faceți cum considerați fiecare.

Diginalz
Începător
@FLo_1 Nu vad unde am precizat ca sunt dispus sa platesc preturi absurde pentru un produs. Orange avea listate la preturi MSRP.

FLo1
#StarMember
@Diginalz: Îmi pare rău dar nu pot explica prin alte cuvinte. Filtrul comunității ar șterge mesajul cu explicațiile aferente și nu ar ajuta nimănui. Asadar consolându-mă de acest impediment îți dau dreptate și iti doresc "succes", pentru că "time is money".

alin_za_man
Începător
A reusit cineva sa achizitioneze consola PS5 digital care a fost in stoc in 29.01.2021 la Orange? Cel putin eu am primit un mail ca PS5 digitala e in stoc in acea zi si am cautat-o dupa vreo 30 de min dupa ce am primit mail-ul dar evident stocul era zero. Viteza cu care se vand PS5-urile e comparabila cu viteza luminii, bineinteles.

cMh21
Începător
Eu am primit email la 15:58 , telefonul m-a alertat la 16.18. Desigur, stoc epuizat. Daca au si fost in stoc , au fost 50 toate , poate. Alerta trimisa la un asa stoc e bataie de joc, mai bine nu o trimiti, cu siguranta sunt mereu cativa care verifica site-ul si il prind asa la noroc.

alin_za_man
Începător
Parerea mea este ca nici 50 cred ca n-au fost in stoc.

andrei_65
Începător
Salut! Stii cumva cand se face restock la ps5?

cMh21
Începător
La Sf. A’steap-ta , stii sarbatoarea ? Dupa jumatatea anului 2021 o sa fie disponibile peste tot. Pana atunci , stai pe lista de rss , iti trimite orange notificari cand au 3 bucati in stoc

DanielaH
Moderator
Salut tuturor! Ne-am fi dorit să venim către voi cu noutăți, dar, din păcate, momentan nu avem nicio informație despre reînnoirea stocurilor și următoarele livrări pentru PS5. Saptămâna trecută am avut, într-adevăr, un stoc foarte mic. Sincronizarea a fost corectă pe site, dar, datorită numărului limitat de console, acest stoc a fost epuizat foarte repede. Vă vom ține la curent când vom avea informații noi. Mulțumim.

Cristian_39
Începător
Buna ziua as dori sa știu și eu când o sa mai apăra stock de ps5 sau dacă aveți informații dacă o sa mai apăra sau cand o sa apăra. Mulțumesc frumos

Salut,@Cristian_39, Am trimis solicitarea ta mai departe, colegilor nostri. Vom reveni catre tine cu aceasta informatie, atunci cand primim si noi un raspuns. Intre timp, daca nu ai facut-o deja, te poti abona si aici ca sa primesti notificare cand apare: https://www.orange.ro/consola-ps5/

Salut, Cristian_39, Colegii nostri ne-au informat ca momentan nu este cunoscuta o data exacta cand va fi disponibila Consola PS5.