anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

S-a epuizat stocul pentru Playstation 5?

Au fost deja puse pe stoc ps5 urile si vandute?
27 Răspunsuri 27

Luci_4
Începător
Au fost vandute abia am apucat sa iau unul! Este cea blu ray si a fost in stock acum o saptamana, orange chiar a vandut la 2500 de lei! Daca nu aveti ochii sa vedeti cand se adauga nu e vina lor...

Chammer72
Junior
Ba este chiar VINA LOR! Pentru ce mai pui un mare buton ORANGE pe care scrie clar ANUNTA-MA daca nu te anunta nimeni!? Trebuie sa stau cu ochii in site si sa dau refresh din 5 in 5 secunde?? Asta e o mare bataie de joc!

Luci_4
Începător
S-a dat sold out intr-o secounda.. noroc ca dadeam refresh incontinuu. e vina ta ca nu te uiti toata ziua pe siteul lor, nu e vina lor

Chammer72
Junior
Eu nu pun consola pe OLX ca multi altii care profita de device-uri noi care sunt rare pe piata o cumpar pentru mine si am pretentia ca atunci cand apelez la un seviciu Orange carora le bag multi bani in buzunare sa se simta si sa ma anunte cand un produs revine pe stoc iar anuntul sa nu fie in ultima secunda sau dupa ce stocul e deja epuizat. Daca toti ar cumpara console pentru uz personal si nu pentru profit personal va garantez ca toti cei care isi doresc cu adevarat acel produs ar avea sansa sa il cumpere. Arunca o privire pe OLX ca sa intelegi ce spun numai cei disperati dupa profit stau calare pe site-uri si dau refresh din secunda in secunda.

Elfworried
Începător
Cred ca ăștia din on line sunt bu***gii. 30 de secunde ps5 în stoc și nu puteai achiziționa nimic. La 12.25 au trimis mail... O sa avem pe stoc după 2 ore a apărut în stoc 30 de sec pagina blocata stoc epuizat.

Alexu_2
Începător
Eu l-am prins , era căzută pagina da am dat refresh , status comanda aprobat, aștept sa văd când se schimba 😉 succes și la restu oricum nu dați dublu pe ea , ca dupaia apare 5 pro :))

l00natick
Junior
Eu cand am vrut sa dau comanda a disparut butonul de comanda :). Macar ne puteti spune cand mai aduceti console?

Eremia_Nicolae
Începător
Degeaba activezi notificarile ca de prins o sa prindem ps5 pe stoc in vara, ca oricare alt produs. Eu am primit un mail pe data de 29 Ianuarie, spunandu-mi "fii pe faza" bla,bla,bla. Nu am vazut nimic pe stoc Orange, in schimb vad noi vanzatori pe olx. In fine ... Pana la urma; s-au vandut unitatile din stocul de 29 ? ( ca de vazut nu le-am vazut).

Eremia_Nicolae
Începător
Deci doua zile fara raspuns si 6 zile fara vre-o miscare care sa lase de inteles ca restocul din 29 ianuarie a fost pe bune. Suntem un 4 ianuarie si nu vad nici-un vreiew, bun,rau..etc... Dovada ca defapt sunt false informatii si lipsa de seriozite. Este timpul sa-mi anulez toate serviciile oferite de catre aceasta companie.

l00natick
Junior
Ce pot sa iti zic e ca am intrat pe 29 ianuarie si scria "produsul in stoc" dar nu aparea butonul de comanda dupa 3 F5 a aparut fara stoc. Probabil le impart intre ei angajati si daia nu aparea butonul de cumpara.

DanielaH
Moderator
Salut tuturor! Ne-am fi dorit să venim către voi cu noutăți, dar, din păcate, momentan nu avem nicio informație despre reînnoirea stocurilor și următoarele livrări pentru PS5. Saptămâna trecută am avut, într-adevăr, un stoc foarte mic. Sincronizarea a fost corectă pe site, dar, datorită numărului limitat de console, acest stoc a fost epuizat foarte repede. Vă vom ține la curent când vom avea informații noi. Mulțumim.

Para81
Începător
Din pacate stocurile care vin sunt mici, credeti ca primiti pana in martie ceva?

paulxxxxxxxxx
Începător
nu ai cum sa cumperi ps5 de pe orange.ro pentru ca angajatii le vand deja pe olx, tocmai azi am avut ocazia sa discut cu un baiat ce vinde consola pe olx cu garantie de la orange romania care mi-a spus ca tot ce primesc le impart intre ei, iar dupa le vand la apropiati sau pe olx la supra pret.