anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Pot sa fac rate pentru PlayStation daca nu am salariu?

Bodi
Începător
Pentru PlayStation, daca vreau sa fac rata, trebuie sa am salariu ?
Pot face și așa, daca nu am un venit ?
1 Soluţie acceptată‚

Salut, Poti cumpara un PlayStation in rate pe factura, chiar daca nu ai un venit lunar, cu Orange LOVE. Beneficiezi de aceasta oferta daca la adresa ta se pot instala serviciile prin fibra, iar activarea se face in orice magazin Orange, daca indeplinesti toate conditiile de eligibilitate.  De asemenea, vrem sa stii ca oferta este disponibila clientilor Orange care au un abonament cu o vechime in retea de minimum 18 luni. Mai multe informatii gasesti aici https://www.orange.ro/love/client-nou/ O zi buna!

Vizualizare soluţie în postul original

20 Răspunsuri 20

FaraUnID
Campion certificat
Va urma cat de curand o alta ordonanta militara prin care se va suspenda si plata facturilor (asa cum s-a intamplat in alte state). Oamenii raman sau au ramas fara loc de munca si avem restrictionata libertatea de miscare. In aceste circumstante - stare de urgenta - statul are toate pargiile legale sa suspende plata tuturor facturilor: apa, gaz, canalizare, ecetricitate, telefon, internet, televiziune, etc.

Salut, Poti cumpara un PlayStation in rate pe factura, chiar daca nu ai un venit lunar, cu Orange LOVE. Beneficiezi de aceasta oferta daca la adresa ta se pot instala serviciile prin fibra, iar activarea se face in orice magazin Orange, daca indeplinesti toate conditiile de eligibilitate.  De asemenea, vrem sa stii ca oferta este disponibila clientilor Orange care au un abonament cu o vechime in retea de minimum 18 luni. Mai multe informatii gasesti aici https://www.orange.ro/love/client-nou/ O zi buna!

Ascary
Campion certificat
Multumim Orange Assistant

teacher_
#StarMember
Mulțumim pentru precizări. Deci am avut amândoi dreptate, doar că domnul inițiator nu a făcut niște precizari, și nu a mai dat nici un semn de atunci. 🙂

FaraUnID
Campion certificat
Si daca initiatorul nu are venit, din ce va plati factura / rata? Usor, usor va transformati in IFN-uri si incepeti sa calcati pe cadavre pentru profit.

Razvan
#StarMember
Bine, nu este vina nimănui că se leagă singur de glie. Nu ai bani, nu te apuci să cumperi lucruri de care nu ai nevoie în acest moment.