anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Cum se poate posta un review pentru PS5?

Ahmad
Junior
Recent am comandat un produs și as dori sa ii las un review pozitiv atat produsului cat și orange-ului pentru profesionalismul de care au dat dovada la livrare produsului și ca au onorat comanda chiar daca stocurile pentru acel produs erau foarte mici.
Cum pot adauga un review? Pe pagina produselor nu exista nici-o sectiune cu review, se poate adăuga unul sau pe magazinul online nu exista categorie de review-uri? Mersi
1 Soluţie acceptată‚

DanielaH
Moderator
@rafa.helper, colegii noștri lucrează la îmbunătățirea magazinului online și în curând vor dezvolta și opțiunea/ posibilitatea de a posta un review pentru fiecare dintre produsele de aici. @Ahmad, așteptăm review-ul tău despre PS5 aici în Comunitate.

Vizualizare soluţie în postul original

14 Răspunsuri 14

Jay
Campion certificat
Salut! Nu ai mai gasit produsul in magazinul online? Stiu ca la fiecare produs este in partea de jos, sub caracteristici, sectiune de review-uri.

Ahmad
Junior
secțiunea de review-uri nu este jos,ca la restul produselor

Jay
Campion certificat
Se pare ca pentru jocul care te interesează, nu este sectiune de review-uri, eu n-am reusit sa gasesc. Daca vrei, poti posta review-ul in comunitate..

RafaHelper
#StarMember
Salut @Ahmad, ‏‏‎ ‎ Imi poti spune ce produs ai comandat pentru a te putea redirectiona unde trebuie?

Ahmad
Junior
Desigur,aici https://www.orange.ro/magazin-online/obiecte-conectate/consola-playstation-5 chestia e ca secțiunea de review-uri nu este jos ca la alte produse.

DanielaH
Moderator
@Ahmad, din păcate, opțiunea de a lăsa un review nu este disponibilă pentru PS5, dar ne-am bucura foarte tare dacă l-ai scrie aici, în Comunitate. Te așteptăm.

RafaHelper
#StarMember
@ahmad imi pare rau chiar nu exista pagina de review pentru acest produs. @DanielaH, de ce nu a fost introdus produsul in lista de produse care accepta review? Am verificat si alte accesorii pentru PS5 au pagina de review.

Ahmad
Junior
@rafa.helper cel mai probabil deoarece ar ajunge ca review-urile de la altex la ps5,90% din ele ar fi nemulțumiri din cauza stocurilor și nu un review,o rezolvare ar fi ca un moderator sa citească review-urile inainte de a fi publicate ca la emag doar ca ar necesita putina munca.Sau poate o eroare tehnica

DanielaH
Moderator
@rafa, chiar nu știu să-ți răspund, dar i-am informat pe colegii mei.

RafaHelper
#StarMember
In regula, asteptam @DanielaH sa ne spui daca ai primit un raspuns de la ei :) @ahmad este posibil.

Firefly
Cunoscător
Buna Ahmad, eu tot as astepta review-ul tau aici in comunitate, il vor gasi cu siguranta toti cei care vor cauta cuvantul PS5 la Orange.

DanielaH
Moderator
@rafa.helper, colegii noștri lucrează la îmbunătățirea magazinului online și în curând vor dezvolta și opțiunea/ posibilitatea de a posta un review pentru fiecare dintre produsele de aici. @Ahmad, așteptăm review-ul tău despre PS5 aici în Comunitate.

RafaHelper
#StarMember
Multumim @DanielaH pentru informatii! Veste buna, daca se lucreaza la magazinul online. 🙂

Ahmad
Junior
Am postat review-ul pe comunitate https://comunitate.orange.ro/questions/2551729-review-ps5