anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Tocmai am primit cardul. Când intră banii?

Andrei_28
Începător
Am primit cardul când intră bani așteptând de două săptămâni. Ori minciuna
8 Răspunsuri 8

Miha_Z
#StarMember
Buna @Andrei. Despre ce bani vorbesti?

DanielaH
Moderator
Andrei, bine ai venit în Comunitate! Ne dai, te rog, mai multe detalii? Te referi la un card Orange Money? De unde aștepți bani?

Ascary
Campion certificat
Salut Andrei si bine ai venit pe comunitate. Probabil ca inca nu au terminat de verificat actele tale privin solicitarea creditului My Reserve. De regula banii intra in contul tau Orange Money intre 7 si zece zile de la depunerea/aprobarea creditului. Ar fi bine totusi sa dai un telefon la relatii cu clientii nr 300 si sa ceri transferul la Orange Money si sa intrebi ce se intampla cu creditul tau,a fost sau nu aprobat. Te rog sa ne tii la curent. Toate cele bune si banii sa iti intre cat mai repede pe card. :) erata:daca ai fi avut card Orange Money mai demult probabil ca ti-ar fi intrat mai repede,dar dat fiind faptul ca tocmai ti-a fost eliberat,probabil ca mai durează putin.

Andrei_28
Începător
Da am făcut cont orange și am primit cardul platinium da nu are bani.

RafaHelper
#StarMember
Salut @Andrei_28, Ce bani aștepți pe acest card? Da-ne mai multe detalii! Poate ai o informație falsă.

Vio73
#StarMember
Te așteptai să fie și cu bani în el sau la ce te referi?

Florin_D
Cunoscător certificat
Nu cred ca acel card de care spui este un card de credit ci unul de debit, iar banii pe care ii astepti este posibil sa nu vina nici o data daca nu vei alimenta tu acel cont! Propun totusi sa ne dai mai multe detalii despre ce este vorba in asteptarea ta!

DanielaH
Moderator
@Andrei, ai clarificat situația cu cardul și cu banii?