anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Rezolvat] Serviciul Orange Money este momentan indisponibil 29.04.2021

Anonim
Neaplicabil
Nu mai pot intra in aplicatie, aveti si voi eroarea asta?
1 Soluţie acceptată‚

DanielaH
Moderator
Da, s-a remediat rapid. Aplicația este acum funcțională.

Vizualizare soluţie în postul original

14 Răspunsuri 14

DanielaH
Moderator
@Cristi13, mulțumim pentru sesizare! Te referi la aplicația Orange Money? Verificăm cu colegii noștri și revenim.

Vio73
#StarMember
Din păcate, da și eu am această eroare de vreo jumătate de oră!

Anonim
Neaplicabil
@DanielaH, da, OM in iOS. L.E.: s-a rezolvat, merge acum.

Vio73
#StarMember
Și la mine! Mulțumim pentru promptitudine!

DanielaH
Moderator
Da, s-a remediat rapid. Aplicația este acum funcțională.

Vio73
#StarMember
Din păcate, nici azi nu dorește să funcționeze. Vreau să alimentez și nu pot! Încerc de peste 30 minute, fără să reușesc!

FLo1
#StarMember
@Vio73: un serviciu de calitate este acela care e activ (funcțional) atunci când ai nevoie de el. În rest poate exista, că pentru client este inutil. Trăiască OM, un exemplu în acest caz.

Vio73
#StarMember
Eu am servicii alternative, nu-i problemă, dar mi-ar fi plăcut să fie funcțional! Îmi place oricum chestia pe care o primesc în toate sms-urile, din care reiese că nu aș avea ultima versiune a aplicației, dar pe care o am. E clar că mai e de lucru!

Miha_Z
#StarMember
@Vio73 desi am de ~ 2 ani OM, nu stiu daca l-am folosit de 10 ori si in general pentru plata facturilor. Ar trebui insistat pe partea tehnica pentru a functiona in parametri normali, altfel isi va pierde din utilizatori.

Vio73
#StarMember
Încerc de dimineață, fără vreun rezultat! Eu chiar îl folosesc, dar asta este!

FLo1
#StarMember
Vio, când ceva nu este funcțional prefer să nu-l folosesc. Probabil știi ce jenant este să mergi în fața unei casierii, să vrei să faci o plată și să te trezești în imposibilitatea efectuării DIN PRIMA a plății. (Noroc cu rezerva). Din vina cui? A ta pentru că vrei să folosești un serviciu nefuncțional??? Are rost?? Mai bine nu.

Vio73
#StarMember
E, nu e mereu nefuncțional, să fim serioși! De regulă, se rezolva repede, dar fiind sărbătoare... Nu-i bai!

Vio73
#StarMember
Gata, acum e ok. E adevărat că a durat mai mult, dar s-a rezolvat.

Vio73
#StarMember
Revin cu o oarecare noutate ( ca să spun așa) în ceea ce-i privește pe cei care au OM și card la BRD. BRD-ul folosește acum și aplicația YOU BRD, iar My BRD-ul va ieși în curând din cărți ( cel puțin așa mi s-a spus). Am instalat aplicația nouă și nu au mai fost probleme. Se instalează ușor și fără să mai mergi la bancă.