anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Rezolvat] Orange Money - nu ma pot loga 16.07.2022

Anonim
Neaplicabil
Intru azi in aplicatie ca sa observ ca m-a delogat. OK, dau sa ma autentific si primesc hopa, avem o erore. E mort iar OM?
De cand am contul asta l-am prins destul de des in tot felul de erori sau probleme, ma gandesc sa renunt la acesta. Nu am deloc incredere in serviciul Orange Money.
16 Răspunsuri 16

Anonim
Neaplicabil
Pana la urma si-a revenit...

Pololică
#StarMember
Verificat acum și am întrat ca și cum nu s-ar fi întâmplat nimic (fără sa fiu delogat).

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver
Am incercat mai devreme. IOS si Android. La mine merge... O fi fost o problem temporara.
Client Orange

Razvan
#StarMember
La mine rumegă ca o râșniță și nu se încarcă.

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver
Si mie imi mai face asa cateodata aplicatia de Android. De obicei inchid si redeschid si isi revine.
Client Orange

Vio73
#StarMember
La mine a mers ok. Chiar am făcut alimentare și plăți cu el!

FLo1
#StarMember
Ca spectator la show-ul OM, ce folos să plătești în avans biletul la un spectacol regizat de OM în care actorul își uită replicile sau e absent de pe scenă sau joacă doar pentru unii? Motiv pentru care eu doar "testez", nu mizez pe astfel de amatorisme.

Razvan
#StarMember
Abia de dimineață m-am putut conecta la OM.

Vio73
#StarMember
La mine a mers fără probleme. Am plătit și factura la Orange, dar am făcut și cumpărături în magazine.

Muchalucha
Explorator entuziast
Orange Money nu mai functioneaza in sensul ca nu ma pot loga, Totul a inceput de ieri de cand am facut update la iOS 16. Nu s-a rezolvat nici pana acum.

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver
Pe ce telefon? Incearca sa dezinstalezi si sa reinstalezi aplicatia. La mine merge. Ca idee, am folosit Orange Money pe iOS 16 de cand a aparut iOS 16 in Iunie.
Client Orange

Vio73
#StarMember
Și la mine merge, dar pe android.

Pololică
#StarMember
IOs 16 este inca pe Beta. Oficial ar trebui sa apara zilele astea. Ai facut raportarile de rigoare?

Muchalucha
Explorator entuziast
@arsradu mersi mult! Am dezinstalat si instalat si logat! Acum merge! Multumiri!